SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz ratuje Elkę. Wojtek aresztowany - ZWIASTUN 10 odcinka

Singielka. Tomasz ratuje Elkę. Wojtek aresztowany - ZWIASTUN 10 odcinka

15.10.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 10. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 10. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Kolejna porażka Elki (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" i nietrafiony wybór faceta, który miał być tym jedynym, wymarzonym! W 10 odcinku "Singielki" wspólny wyjazd z Wojtkiem (Michał Lewandowski) na Mazury kończy się kiedy do ich hotelowego pokoju wkracza policja. Wojtek zostaje aresztowany, a Elka nie ma jak wrócić do Warszawy. Z pomocą spieszy jej Tomasz (Mateusz Janicki), przyjaciel z redakcji "Co tam?"

"Singielka" odcinek 10 - piątek, 16.10.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elkę Kowalik prześladuje pech. Każdy mężczyzna, z którym próbuje się umówić na randkę okazuje się nie tym właściwym. Nagłe pojawienie się Wojtka, jej byłego chłopaka, miało być lekarstwem na wszystkie miłosne rozterki Elki. Ale kończy się jak zwykle -  łzami i dojmującą samotnością.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce. Jej mężem jest reżyser Singielki

Problemy zwiastuje już ucieczka Wojtka przed policją. Ale Elka nie przyjmuje tego jako złą wróźbę. Daje sobie wmówić, że powinna bardziej wyluzować. W 10 odcinku "Singielki" Elka i Wojtek chcą zatrzymać się w hotelu, ale brakuje wolnych pokoi. Na szczęście udaje im się zdobyć nocleg i oboje świetnie się bawią.

Romantyczny wieczór zostaje ocalony, ale nie na długo. Do pokoju hotelowego wkracza bowiem policja, która aresztuje Wojtka. Elka musi natychmiast opuścić hotel. A ponieważ nie ma samochodu, a od Warszawy dzieli ją kilkaset kilometrów, idzie na przystanek autobusowy. I właśnie wtedy uświadamia sobie, że ostatni autobus odjechał. Zapada noc i Elka zostaje sama. Jedyną osobą, która może jej pomóc z tej podbramkowej sytuacji jest Tomasz.

Patrz: Singielka. Mikołaj Roznerski w Singielce. Mechanik samochodowy Arek uwiedzie Natalię?

Przystojny fotograf z "Co tam?" ratuje Elkę - przyjeżdża po nią i pociesza, że przecież jeszcze nic straconego i na pewno uda jej się znaleźć prawdziwą miłośc. Kiedy wchodzą do mieszkania, okazuje się, że ktoś już tam jest. Elkę odwiedza mechanik samochodowy Arek (Mikołaj Roznerski), który zabrał Natalię (Julia Kamińska) na imprezę i wciąż jest przekonany, że to właśnie ona jest Elą...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Zwiastun 10 odcinka "Singielki"  >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: