SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka awansuje, a jej siostra Natalia ogłasza zaręczyny

Singielka. Elka awansuje, a jej siostra Natalia ogłasza zaręczyny

05.10.2015, godz. 16:10
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska)
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska) foto: TVN/X-NEWS

''Singielka'', nowy serial w TVN już od poniedziałku, 5.10.2015! Co się wydarzy w 1 odcinku ''Singielki''? 32-letnia dziennikarka Elka Kowalik (Paulina Chruściel) awansuje w redakcji portalu "Co tam?", ale radość z jej sukcesu niszczy przyrodnia siostra. Natalia (Julia Kamińska) przyjmujke oświadczyny ukochanego Roberta (Kamil Kula). Na rodzinnym spotkaniu Elka słyszy jak siostra i ich matka Sława (Dorota Pomykła) ją obgadują. I właśnie dlatego samotna dziennikarka postanawia zmienić swoje życie.

''Singielka'' - od 5.10.2015 od poniedziału do piątku o godzinie 17.25

Serial ''Singielka'' wkracza na antenę TVN. Podbije serca widzów? Przekonajcie się, co wydarzy się w 1 odcinku "Singielki"!

Zobacz: Singielka. Paulina Chruściel gwiazdą nowego serialu TVN. Rozkocha w sobie Filipa Bobka i Mateusza Janickiego

32-letnia Elka - główna bohaterka "Singielki" - dostajeawans. Do tej pory Elka pracowała w portalu ''Co tam?'' jako researcherka, ale awansowała na stanowisko dziennikarki, która ma pisać własne reportaże! To jej wielki sukces, na który długo pracowała.

Niestety... W tym samym odcinku siostra Elki przyjmuje oświadczyny Roberta, a awans dziennikarki schodzi na drugi plan. Kiedy Elka odwiedza rodzinny dom, żeby pochwalić się sukcesem w pracy, okazuje się, że Natalia zdecydowała się na ślub z ukochanym chirurgiem.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel o kulisach nowego serialu TVN. Jaka jest Elka?

To nie koniec przykrości. Przy rodzinnym stole Elka słyszy, jak matka i Natalia ją obgadują. Czy ona w końcu znajdzie sobie faceta? Matka tytułowej singielki chcieliby wydać obie córki za mąż.

- Gdyby ona chociaż trochę schudła. Nie mówię dużo - siedem, osiem kilo, żeby te ubrania chociaż jakoś na niej leżały. Bo wygląda jak pączek w tych czarnych workach. Pączek w żałobie i do tego bez mężczyzny! - słyszy Elka z ust Sławy i postanawia wziąć się w garść.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "SINGIELKA" >>>


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: