SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Obsada, bohaterowie, aktorzy w nowym serialu TVN. Kto jest kim w Singelce?

Singielka. Obsada, bohaterowie, aktorzy w nowym serialu TVN. Kto jest kim w Singelce?

05.10.2015, godz. 17:29
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz)
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka", nowy serial w TVN od poniedziałku. 5.10.2015. Obsada "Singielki" to sami znani aktorzy, więc są całkiem spore szanse, że bohaterowie telenoweli podbiją serca widzów. Kto jest kim w "Singielce"? Główna bohaterka serialu to 32-letnia Elka Kowalik (Paulina Chruściel), a wokół niej kręcą się dwaj przystojni mężczyźni Mikołaj Suszyński (Filip Bobek) i Tomasz Górski (Mateusz Janicki).

"Singielka" nowy serial w TVN od poniedziałku, 5.10.2015, o godz. 17.25


Elka (Paulina Chruściel) - tytułowa singielka, dziennikarka portalu "Co tam?" i autorka poczytnych felietonów. W ciągu ostatnich lat rzadko chodziła na randki. Za to dorobiła się lekkiej nadwagi, a w jej garderobie znajdują się tylko ciemne i praktyczne ubrania. Stawia sobie cel: znaleźć miłość w 274 dni.

Mikołaj (Filip Bobek) -  przystojny, pełen klasy i ogłady, bardzo zdolny dziennikarz portalu "Co tam?", redakcyjny amant. Elka nawet nie marzy o tym, żeby do niego startować, jednak ze zdumieniem odkrywa, że ma u niego szanse.

Przeczytaj: Singielka. Aktorzy na prezentacji nowego serialu TVN - ZWIASTUN

Tomasz (Mateusz Janicki) - redakcyjny fotoreporter, spontaniczny, ciepły, sympatyczny facet, którego wszyscy lubią. Ma dziewczynę Sylwię (Karolina Gorczyca). Przyjaciel Elki, który nie ma nic przeciwko, by ich znajomość przeobraziła się w coś więcej.

Sylwia (Karolina Gorczyca) - dziewczyna Tomasza, modelka u kresu kariery. Bardzo poważnie o ich związku. Chce z nim zamieszkać, bo nie umie bez niego żyć. A Tomek coraz częściej ma wątpliwości. Z czasem zaczyna być zaborcza, zazdrosna, podejrzliwa

Dorota (Izabela Kuna) - redaktor naczelna portalu "Co tam?". Zdecydowana, zawsze dokładnie wie, czego chce. Swoich podwładnych trzyma krótko. Jeśli ktoś jej podpadnie, po prostu go zwalnia!

Andrzej (Michał Sitarski) - redakcyjny księgowy. Sztywniak, który ma zawsze wszystko podliczone i poukładane papiery, czego nie można powiedzieć o jego życiu prywatnym

Gośka (Dominika Gwit) - dziennikarka odpowiedzialna za dział o zdrowym odżywianiu. Sama też dobrze się odżywia. Poucza kolegów i koleżanki w redakcji, szczególnie Patryka.

Krzysiek (Krzysztof Czeczot) - jeden z dziennikarzy portalu "Co tam?". Jest zdecydowanym liderem grupy, w związku z czym w sytuacjach kryzysowych zawsze staje na pierwszej linii frontu.

Malena (Laura Breszka) - dziennikarka odpowiedzialna za dział mody, co zresztą od razu widać po jej ubiorze. Sprawia wrażenie egzaltowanej panny z bogatego domu.

Patryk (Sebastian Stankiewicz) - dziennikarz działu sportowego. Znak szczególny - kanapka lub batonik zawsze w ręku. Może to nerwica, bo jest ciągle na granicy wyrzucenia z pracy?

Monika (Anna Oberc) - redakcyjna sekretarka. Z jednej strony niby sympatyczna, lecz z drugiej – przesadnie wścibska. Nie grzeszy zbytnio inteligencją.

Patrz: Singielka. Nowy serial TVN będzie hitem jak Brzydula?


Sława (Dorota Pomykała)
- mama Elki i Natalii. Głośno mówi to, co myśli zwłaszcza o miłosnych niepowodzeniach Elki. Elegancka i zadbana, nie pracuje, ale ma zmysł biznesowy i organizacyjny, który wykorzystuje głównie, urządzając życie swoim córkom.

Staszek (Tomasz Sapryk) - ojciec Elki,  prosty, dosyć uległy człowiek. Pracuje jako ochroniarz osiedla, na którym mieszka jego była żona z mężem i córką Natalią.

Natalia (Julia Kamińska) - młodsza siostra i najlepsza przyjaciółka Elki. W wieku 22 lat ma ustawione i zaplanowane życie. Studiuje farmację i ma kochającego narzeczonego Roberta (Kamil Kula).

Olgierd (Jan Monczka) - drugi mąż Sławy, ojciec Natalii. Wykształcony stomatolog o nienagannych manierach. Pochodzi z szanowanej lekarskiej rodziny. Jest ciepły, towarzyski, rodzinny.

Robert (Kamil Kula) - narzeczony Natalii, miły, szarmancki, przystojny, pracowity, bezkonfliktowy, dobrze zapowiadający się chirurg. Zna Natalię od liceum. Domator, lekko pedantyczny, lubi jak wszystko ma swoje miejsce i ustalony porządek.

Babcia Genowefa (Zofia Charewicz) - ma cięty język i nowoczesne poglądy. Mieszka ze Sławą i Olgierdem. Jest uroczą feministką i osobą bardzo otwartą i pełną energii.Zobacz ZWIASTUN serialu "Singielka" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: