SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Nowe odcinki w Player.pl. Natalia zostanie dziennikarką

Singielka. Nowe odcinki w Player.pl. Natalia zostanie dziennikarką

01.12.2016, godz. 19:00
Singielka odcinek 194, Natalia (Julia Kamińska)
Singielka odcinek 194, Natalia (Julia Kamińska) foto:

"Singielka" znika z TVN. Od dziś premierowe odcinki serialu będzie można zobaczyć za darmo tylko na Player.pl. Co się wydarzy w premierowych odcinkach serialu "Singielka"? Zobaczymy jak Elka (Paulina Chruściel) dogaduje się z Tomaszem (Mateusz Janicki) i jak układa się ich związek. Na ekranie nie zabraknie także Natalii (Julia Kamińska), która zacznie nową pracę!

"Singielka" ostatni odcinek 194 TYLKO w Player.pl

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki" na Player.pl? Wiemy już, że na ekranie nie zabraknie miłosnych perypetii ze wspólnego życia Elki i Tomasza, ale nie tylko oni będą gwiazdami internetowych odcinków.

Przeczytaj: Singielka. Nowe odcinki w player.pl. Tego nie zobaczycie w telewizji

W "Singielce" na Player.pl Natalia rozwinie skrzydła i postanowi zostać dziennikarką. Po tym, jak jej artykuł wygra redakcyjny konkurs na najchętniej czytany, brunetka postanowi napisać felieton, w którym obrazi byłą przyjaciółkę - Izę (Magda Koleśnik), która zniszczyła jej związek z Robertem (Kamil Kula). Ten tekst także będzie hitem w sieci. Czy Natalia porzuci sztukę dla dziennikarstwa?

Nowicka będzie miała jeszcze jeden powód do radości. Janek, który jest jej nowym adoratorem, okaże się fajnym facetem. Czy po kilki randkach dziewczyna zdecyduje się na kolejny, poważny związek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: