SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz dla Elki rzuci Sylwię

Singielka. Tomasz dla Elki rzuci Sylwię

19.01.2016, godz. 12:28
Singielka odcinek 42, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 42, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Dwójka bohaterów serialu "Singielka" wreszcie zrozumie, że jest dla siebie stworzona! Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) przyjaźnią się, ale od samego początku widzowie dostrzegają w nich idealną parą. Teraz kiedy Elka rozstała się z Mikołajem (Filip Bobek) pijawi się szansa, by nareszcie byli razem. W nowych odcinkach "Singielki" Tomasz zrozumie, że Sylwia (Karolina Gorczyca) nie jest kobietą dla niego, bo tak naprawdę kocha przecież Elkę.

Fani serialu "Singielka" czekają na moment, aż Elka i Tomasz zrozumieją, że naprawdę się kochają i stworzą razem szczęśliwu związek. Jest tylko jeden problem - Tomasz jest zaręczony z Sylwią, która tak łatwo nie pozwoli mu odejść. Szczególnie teraz kiedy Elka znów jest singielką Sylwia ma się czego bać.

Przeczytaj: Singielka. Elka schudnie! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

Niebawem narzeczona Tomasza zacznie knuć intrygę przeciwko rywalce, by raz na zawsze się jej pozbyć. W 81 odcinku "Singielki" dogada się w tej sprawie z Maleną (Laura Breszka). I właśnie wtedy Elka uświadomi sobie, że jej drugą połówką, wymarzonym facetem jest właśnie Tomasz. W 84 odcinku "Singielki" postanowi wyznać mu swoje uczucia...

Czy Tomasz dowie się, że Elka jest w nim zakochana? Nie tak szybko. Parę głównych bohaterów "Singielki" czeka jeszcze mnóstwo zawirowań nim los pozwoli im się połączyć. Ale Mateusz Janicki w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że związek Tomasza z Sylwią nie ma żadnych szans.

Patrz: Singielka. Tomasz wróci do redakcji, a Sylwia oszaleje z zazdrości

- Tomasz z Elką będą ze sobą coraz bliżej. Będzie się dziać między nimi coraz ciekawiej. Tomasz jest trochę dupa niezdecydowana i nie umie odpowiedzieć sobie na pytanie czego tak naprawdę od życia chce. I trochę życie za niego zdecyduje. Z Sylwią wydarzą się takie sytuacje, które spowodują, że on zacznie weryfikować związek, w którym jest i zaczną mu się otwierać oczy na Elkę... –  powiedział aktor w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: