SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Nie będzie nowych odcinków. Singielka znika z anteny TVN

Singielka. Nie będzie nowych odcinków. Singielka znika z anteny TVN

30.10.2016, godz. 10:50
Singielka. Obsada serialu na prezentacji
Singielka. Obsada serialu na prezentacji foto:

Złe wieści dla fanów Elki Kowalik (Paulina Chruściel). "Singielka" znika z anteny TVN! Ostatni odcinek "Singielki" (odc. 193) zostanie wyemitowany 1 grudnia o godzinie 20.55 w TVN, potem kilka premierowych odcinków będzie można zobaczyć za darmo online na Player.pl. Co wyemituje TVN zamiast "Singielki"? Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Singielki"?

"Singielka" ostatni odcinek 193 w czwartek 1.12.2016 o godzinie 20.55 w TVN

Serial "Singielka" znika z anteny TVN. Już 1 grudnia stacja wyemituje ostatni odcinek przygód Elki Kowalik i Tomasza Górskiego. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl premierowe odcinki produkcji będzie można oglądać tylko na Player.pl (a będzie ich jedynie pięć).

Oglądaj: Wszystkie odcinki "Singielki" ONLINE

Fani serialu z pewnością nie będą zadowoleni. Wygląda jednak na to, że należą oni do mniejszości. W TVN serial oglądało niecałe 900 tysięcy widzów, to marny wynik jak na wieczorną porę emisji. Okazuje się, że dużo większą popularnością serial cieszył się w internecie. Być może, jeśli 5 odcinków wyemitowanych w grudniu jedynie w sieci obejrzy spora grupa widzów, produkcja będzie kontynuowana i emitowana jedynie w serwisie Player.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: