SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia rzuci Roberta dla Artura!

Singielka. Natalia rzuci Roberta dla Artura!

27.12.2015, godz. 18:30
Singielka odcinek 8 Natalia (Julia Kamińska), Arek (Mikołaj Roznerski)
Singielka odcinek 8 Natalia (Julia Kamińska), Arek (Mikołaj Roznerski) foto:

Żadnego ślubu nie będzie! W ''Singielce'' Natalia (Julia Kamińska) miała wyjść na Roberta (Kamil Kula), ale przyszli państwo młodzi nie potrafią odnaleźć wspólnego języka. Narzeczony Natalii marzy o tym, by dziewczyna całymi dniami czekała na niego w domu i wychowywała gromadkę dzieci. Córka Sławy (Dorota Pomykała) ma inną wizję małżeństwa. Julia Kamińska zdradziła właśnie, że jej bohaterka w ''Singielce'' straci głowę dla Artura (Mikołaj Roznerski).

Natalia rzuca Roberta, bo on ma inną wizję wspólnej przyszłości! Córka Sławy nie che takiego życia, jakie planuje im Robert i właśnie dlatego w ostatniej chwili się wycofuje. Czy do ślubu w ogóle dojdzie? Czy Robert zmieni swoje nastawienie?

Zobacz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Co ze ślubem? - Ta niepewność będzie się ciągnąć do samego końca! Z Robertem jest raz lepiej raz gorzej, ale chyba na tym polega tworzenie dobrej historii, żeby cały czas zaskakiwać widza. Wiedziałam, że jeśli Natalia na początku historii jest z Robertem tak bardzo szczęśliwa, to prędzej czy później będzie musiało się to zmienić, inaczej byłoby nudno i faktycznie tak się dzieje - powiedziała serialowa Natalia w jednym z ostatnich wywiadów.

Przeczytaj: Singielka. Tomasz i Natalia będą mieli romans?

Można się domyśleć, że miejsce Roberta zajmie inny przystojniak. Julia Kamińska zdradziła, że nie będzie mogła zapomnieć o Arku z warsztatu samochodowego! 

Mechanik jest wszystkim tym, czym Robert nie jest, te role są zbudowane na zasadzie kontrastu, mają tylko jedną wspólną cechę – obaj są niezwykle przystojni. Natalia ma twardy orzech do zgryzienia. Natalia nie będzie umiała się zdecydować, ale wcale się jej nie dziwię! Kamil Kula i Mikołaj Roznerski są w swoich rolach świetni, to ekscytujący wątek i z pewnością będzie budził ogromne emocje wśród widzów -
powiedziała aktorka w rozmowie z portalem telemagazyn.pl

Czy Natalia i Arek pasują do siebie? Rober będzie musiał ostro walczyć o ukochaną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: CNN Newsource/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: