SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia przyłapie Roberta na zdradzie

Singielka. Natalia przyłapie Roberta na zdradzie

14.10.2016, godz. 13:30
Singielka odcinek 170, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula)
Singielka odcinek 170, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula) foto:

Robert (Kamil Kula) zdradza Natalię (Julia Kamińska)! W 167 odcinku serialu "Singielka" Natalia zobaczy Izę (Magdalena Koleśnik) w okolicach swojego mieszkania. Dziewczyna już od jakiegoś czasu coś podejrzewała. Co zrobi w 167 odcinku "Singielki" kiedy odkryje, że jej partner nie potrafi dochować wierności?

"Singielka" odcinek 167 w poniedziałek 17.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Natalia w 167 odcinku serialu "Singielka" przypadkiem trafi na dowody wskazujące na to, że Robert ją zdradza. Już w momencie znalezienia kobiecego kolczyka, który nie należył do niej, w swoim łóżku zaczęła mieć pewne podejrzenia...

Zobacz: Singielka. Sława i Olgierd wezmą ślub

Zobaczy swoją przyjaciółkę Izę wychodzącą od Roberta i zmieni zdanie na jej temat. Myślała, że jej koleżanka wdała się w romans z artystą i dlatego zachowuje się nieco inaczej. Wszystko zacznie nabierać większego sensu dla Natalii.

Tymczasem Robert będzie planował ukryć wszystko przed swoją żoną. Nie będzie chciał dopuścić do spotkania się dwóch przyjaciółek. Znajomy zmieni jego zdanie, a zdrajca zacznie mieć wyrzuty sumienia. Zamiast uciekać przed odpowiedzialnością za swoje czyny swtierdzi, że będzie lepiej kiedy sam powie Natalii o skoku w bok. Będzie liczył na mniejszą złość lub nawet wybaczenie, ale chyba nie jest zbyt dobrym matematykiem i się przeliczy.

Natalia, kiedy dowie się o zdradzie, uderzy go siarczyście w policzek. Nie będzie chciała słuchac tego, co Robert ma do powiedzenia. I słusznie! Natychmiast zacznie wyprowadzkę i wróci do rodzinnego domu, gdzie zostanie powitana z otwartymi ramionami.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Natalia zostawi Roberta! Nie wybaczy mu zdrady z Izą

Czy Natalia zerwie kontakt z Izą? Co będzie dalej z Robertem i Natalią, którzy niedawno mieli wziąć ślub? Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Singielka" w TVN o 20.15.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: