SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mateusz Janicki pierwszy raz o żonie i synach. Taki jest prywatnie Tomasz z Singielki

Singielka. Mateusz Janicki pierwszy raz o żonie i synach. Taki jest prywatnie Tomasz z Singielki

21.01.2016, godz. 19:45
Singielka odcinek 60, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 60, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Tomasz (Mateusz Janicki) w serialu ''Singielka'' to nie lada przystojniak i amant! Elka (Paulina Chruściel) ma nadzieję złowić fotoreportera i go w sobie rozkochać! O tym, jak potoczą się losy bohaterów przekonamy się niedługo na antenie TVN. Teraz zobaczcie, jaki prywatnie jest Mateusz Janicki! Aktor to mąż i ojciec na medal!

Mateusz Janicki, a raczej jego postać z serialu ''Singielka'' chyba nie trafił jeszcze na miłość swojego życia. Sylwia (Karolina Gorczyca) to miła dziewczyna, ale poważnego związku chyba z tego nie będzie. W życiu prywatnym aktora na szczęście jest inaczej.

Przeczytaj: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale będą w TVN od lutego 2016?

Gwiazda z serialu ''Sigielka'' zdradziła niedawno kilka ciekawostek ze swojego prywatnego życia. Aktor opowiedział jak poznał wybrankę swojego życia i obecną żonę!

-Poszedłem na spacer z moją obecną żoną, a wtedy z koleżanką z liceum. Ola wcale nie była w kręgu moich najbliższych znajomych, ale tak wyszło i tak jest do dzisiaj - wspomina Mateusz Janicki w ''Dzień Dobry TVN''.

Zobacz: Singielka. Elka na randce z Borysem

Mateusz i Ola bardzo się kochają. Zakochani są już szczęśliwymi rodzicami Antka i (2l.) i Jaśka (4l.). Serialowy Tomasz zapewnia, że dzieci są oczkiem w jego głowie!

- Synowie się dla mnie totalną... rozkoszą. Wszystko, co robię, robię dla moich chłopaków. Czasami dostawałem fioła, bo jednego na przykład trzeba było przewinąć, drugi w tym samym czasie rozwalał swoje zabawki... Ale kiedy indziej było i jest fantastycznie! Im chłopcy są starsi, tym więcej rzeczy możemy razem robić - powiedział aktor w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: STORYFUL/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: