SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Marcin Korcz w Singielce nowym chłopakiem Natalii

Singielka. Marcin Korcz w Singielce nowym chłopakiem Natalii

14.01.2016, godz. 15:00
Singielka, Natalia (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel), Marcin Korcz
Singielka, Natalia (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel), Marcin Korcz foto:

Oto nowy chłopak Natalii (Julia Kamińska) w serialu "Singielka". Już wkrótce w nowych odcinkach ''Singielki'' pojawi się Marcin Korcz! Przystojniak uwiedzie siostrę Elki (Paulina Chruściel), a Robert (Kamil Kula) i Arek (Mikołaj Roznerski) będą mieli poważną konkurencję!

Nowinki dla fanów serialu ''Singielka''. Do obsady dołączył właśnie Marcin Korcz, czyli Dagmar z ''Przyjaciółek''i Szymon z ''Pierwszej miłości''. 29-letni przystojny aktor wcieli się w rolę kolejnego adoratora Natalii. Robert będzie miał kolejnego rywala!

Przeczytaj: Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość

W nowych odcinkach ''Singielki'' Natalia będzie skakać z kwiatka na kwiatek! Teraz poluje na Arka, ale to ''zauroczenie'' nie potrwa długo. Natalia chce zrobić na złość swojej matce i zaraz po rankach z mechanikiem przerzuci się na kogoś innego. Narzeczony Natalii będzie miał pod górkę. Szykuje się zacięta rywalizacja!

Julia Kamińska pochwaliła się nowym zdjęciem zza kulis serialu. Wygląda na to, że Natalia i jej nowy tajemniczy kochanek, będą naprawdę blisko!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

W życiu Natalii pojawi się nowy mężczyzna! 󾆠 Już niedługo na ekranachMarcin Korcz Officiall 󾮗🏻😎󾌵󾍌󾍌󾍌󾮗🏻☺️󾮗🏻A Singielka TVN od poniedziałku do czwartku o 20.55. Bądźcie z nami koniecznie!!!

Posted by JULIA KAMIŃSKA OFFICIAL on 12 stycznia 2016
Źródło: Michał Kozłowski
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: