SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Kim jest Paulina Chruściel, aktorka z nowego serialu TVN?

Singielka. Kim jest Paulina Chruściel, aktorka z nowego serialu TVN?

05.10.2015, godz. 08:02
Singielka. Paulina Chruściel (Elka), Mateusz Janicki (Tomasz), Filip Bobek (Mikołaj)
Singielka. Paulina Chruściel (Elka), Mateusz Janicki (Tomasz), Filip Bobek (Mikołaj) foto: AKPA

Paulina Chruściel (35 l.) jako "Singielka" podbije serca widzów. Niezapomniana Ludmiła Papierniak z "Na dobre i na złe", zmarła narzeczona Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz) dostała główną rolę w serialu "Singielka", nowej telenoweli TVN, którą widzowie mogą oglądać od 5 października 2015. Kim jest Paulina Chruściel i jaka jest jej bohaterka Elka z "Singielki"?

"Singielka" nowy serial w TVN od poniedziałku, 5.10.2015, o godz. 17.25

Paulina Chruściel to dla fanów seriali przede wszystkim Ludmiła Papierniak z "Na dobre i na złe", była prostytutka, zdolna malarka, ukochana Przemka Zapały i była pacjentka Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), która zmarła w Izraelu podczas leczenia neurohormonalnego guza kręgosłupa.

Przeczytaj: Singielka. Julia Kamińska, Filip Bobek i Paulina Chruściel nowym serialu TVN. Kto jeszcze w obsadzie telenoweli?

Kim jest Paulina Chruściel, aktorka z serialu "Singielka"?

Ale 35-letnia aktorka, którą od września widzowie TVN będą mogli oglądać w "Singielce", grała też w serialach: "Pensjonat pod Różą"(jako Hania), "Klinika samotnych serc" (jako Lidka) oraz "Linia życia" (jako Klara Kessler).

Ostatnio w telewizji pojawiła się w gościnnie w "Prawie Agaty" gdzie zagrała Ewę Czaplińską, klientkę Marka Dębskiego (Leszek Lichota).

Co wiadomo o życiu prywatnym Pauliny Chruściel? Prywatnie aktorka jest żoną reżysera Łukasza Wiśniewskiego. Ciekawostką jest to, że para ślub wzięła w Tanzanii. W 2013 roku Paulina Chruściel urodziła pierwsze dziecko.

Poza aktorstwem Paulina Chruściel skończyła podyplomowo marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskimi. Jest też poliglotką, zna dobrze angielski, francuski i czeski. Marzy też, by nauczyć się języka japońskiego.

- Znajomość języków otwiera wiele możliwości i ułatwia życie. Pewnie gdybym nie była aktorką, byłabym tłumaczem. Może jeszcze będę? – mówiiła w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Kim jest Elka - główna bohaterka serialu "Singielka"?

Elka z "Singielki" to samorna dziennikarka, niepoprawna romantyczka, która wierzy w prawdziwe uczucie. Zamierza w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Motywacją jest dla niej ślub siostry. Elka nie ma dobrych doświadczeń z poprzednich związków, więc cel wydaje jej się prawie nieosiągalny.

W ciągu ostatnich lat rzadko chodziła na randki, dorobiła się lekkiej nadwagi, a w jej garderobie znajdują się tylko ciemne, praktyczne ubrania. Elka nie traci jednak życiowego optymizmu, w poszukiwaniu „tego jedynego" jest gotowa na wiele wyrzeczeń. Zaczyna się wielkie odliczanie…i nowe życie singielki. O jej serce zaczynają walczyć Filip Bobek i Mateusz Janicki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: