SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Julia Kamińska znudzona rolą Natalii - WYWIAD

Singielka. Julia Kamińska znudzona rolą Natalii - WYWIAD

21.10.2016, godz. 13:00
Julia Kamińska
Julia Kamińska foto: TVN

Julia Kamińska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiada o roli Natalii z serialu "Singielka". Mówi o minusach pracy na planie serialu codziennego oraz dlaczego nudzi jej się długoterminowa rola w serialu "Singielka".

"Singielka" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20.55 w TVN

Julia Kamińska przez ostatnie dziesięć miesięcy nie mogła zmienić swojego wyglądu. Nawet bardziej wyrazisty kolor paznokci nie jest wskazany przy kręceniu serialu, takiego jak w tym przypadku "Singielka". Dla kobiety musi być to prawdziwe utrapienie - wiadomo, że przecież "kobieta zmienną jest". Nic więc dziwnego, że Julii Kamińskiej zaczęła nudzić się rola Natalii w serialu "Singielka".

Zobacz: Singielka. Macademian Girl o kulisach pracy na planie serialu - WIDEO

Julia Kamińska o zmianie koloru włosów:

- (...) ponieważ ostatnio przez długi czas grałam jedną postać nie mogłam nic zmieniać w swoim wyglądzie, w związku z czym, kiedy tylko nadarzyła się taka okazja, że miałam chwilę przerwy i mogłam właśnie trochę zaszaleć, to stwierdziłam, że to zrobię.

Kiedy reporter pyta o politykę zmian przeprowadzanych na swoim wyglądzie na planie filmowym, czy trzeba konsultować się z producentem, Julia odpowiada:

- To jest właśnie bolesne, bo w momencie kiedy pracuje się przy serialu codziennym, tak jak na przykład w moim przypadku, to sprawa wygląda tak, że jednego dnia kręcimy czasami odcinki tak rozłożone w czasie, że na przykład kręcimy odcinek dwudziesty, a za chwilę kręcimy odcinek trzydziesty piąty, w związku z czym (...) przez ostatnie dziesięć miesięcy (...) trochę tęskniłam do zmian, tak jak już powiedziałam.

Przeczytaj: Singielka. Robert przyznaje się do zdrady

Mimo tego, że zmiana koloru włosów Julii Kamińskiej nie jest drastyczna, to robi różnicę. Już niedługo Natalia z serialu "Singielka" powinna ukazać nam się równie odmieniona, co Julia. Kiedy kobieta zmienia swoją fryzurę, chce zmienić swoje życie - Julia wykorzystała zdradę Roberta na swojej serialowej bohaterce jako pretekst do zmian, czy to scenarzyści zaplanowali zdradę Roberta (Kamil Kula), by Kamińska mogła zmienić kolor włosów? Pewnie nigdy się nie dowiemy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: