SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Julia Kamińska wyjdzie za mąż w nowym serialu TVN!

Singielka. Julia Kamińska wyjdzie za mąż w nowym serialu TVN!

13.08.2015, godz. 19:00
Singielka. Natalia (Julia Kamińska)
Singielka. Natalia (Julia Kamińska) foto:

''Singielka'' pojawi się na anetnie TVN dopiero w październiku 2015, ale już teraz możemy zdradzić, że serialowa Natalia (Julia Kamińska) wyjdzie za mąż! Siostra tytułowej singielki będzie szczęśliwie zakochana. Elka (Paulina Chruściel) będzie miała zupełnie inne priorytety w życiu, ale za namową najbliższych postanowi znaleźć mężczyznę swojego życia. Uda się? Co wydarzy się w serialu ''Singielka''?

''Singielka'' - od 1.10.2015 od poniedziału do piątku o godzinie 21.30

Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVN pt. ''Singielka''. Serial o Elce, która szuka prawdziwej miłości skradnie Wasze serca, ale na ekrany trafi dopiero w październiku 2015.

Zobacz: Singielka. Paulina Chruściel gwiazdą nowego serialu TVN. Rozkocha w sobie Filipa Bobka i Mateusza Janickiego

Główną rolę w serialu zgarnęła Paulina Chruściel czyli tytułowa ''Singielka''. Jednak w produkcji zobaczycie dobrze znaną i lubianą Julię Kamińską. Pani doktor Krakowiak z Leśnej Góry i legendarna ''BrzydUla'' wcieli się w rolę Natalii - siostra Elki będzie piękną panną młodą. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z planu 'Singielki''. Jeśli jesteście ciekawi jaką suknię wybrała przyszła panna młoda zajrzyjcie do naszej galerii!

Przeczytaj: Singielka. Elka znajdzie miłość swojego życia?

Siostra głównej bohaterki wiedzie szczęśliwe życie i planuje huczne wesele z mężczyzną, którego kocha. Niestety Elka nie ma tyle szczęścia. Samotna dziennikarka lubi swoje życie, ale rodzice cały czas wypytują o jej partnera. Elka postanawia wziąć się w garść i znaleźć faceta, który będzie jej towarzyszył na ślubie siostry. Do ceremonii zostały 274 dni! Uda się?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: