SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Finał Singielki w TVN. Elka pisze ostatni felieton

Singielka. Finał Singielki w TVN. Elka pisze ostatni felieton

28.11.2016, godz. 17:00
Singielka. Obsada serialu na prezentacji
Singielka. Obsada serialu na prezentacji foto:

Przed nami finał serialu "Singielka". Już w czwartek, 1.12.2016 stacja TVN wyemituje ostatni, 193 odcinek serialu "Singielka". Co się wydarzy i jak potoczą się dalsze losy Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki)? W 193 odcinku "Singielki" Kowalikówna zabierze się za pisanie ostatniego felietonu i zacznie szczęśliwe życie u boku ukochanego fotografa.

"Singielka" ostatni odcinek 193 w czwartek 1.12.2016 o godzinie 20.55 w TVN

To koniec przygód Elki Kowalik. Już w ten czwartek stacja TVN wyemituje 193 odcinek "Singielki". Nie będzie więcej "Singielki" w telewizji. Dla ciekawskich kilka dodatkowych odcinków trafi na Player.pl.

Przeczytaj: Singielka. Nowe odcinki w player.pl. Tego nie zobaczycie w telewizji

Skupmy się jednak na pozytywach. W finałowym odcinku "Singielki" w TVN podczas rodzinnego spotkania Tomasz dziękuje Elce za pomoc i za to, że dla niego ryzykowała życiem. Między nim a Kowalik dochodzi do szczerej rozmowy. Następnego dnia Singielka pisze swój ostatni felieton i decyduje się na poważny związek z fotografem, w którym od początku serialu skrycie się podkochiwała.

O tym jak potoczą się dalsze losy Elki i Tomasza dowiemy się z premierowych scen na Player.pl. Niestety platforma zdecydowała się na emisję jedynie 5 bonusowych odcinków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: