SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Filip Bobek nie szuka dziewczyny! Teraz liczy się tylko Singielka

Singielka. Filip Bobek nie szuka dziewczyny! Teraz liczy się tylko Singielka

10.11.2015, godz. 18:00
Singilka odcinek 35, Monika (Anna Oberc), Mikołaj (Filip Bobek)
Singilka odcinek 35, Monika (Anna Oberc), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

Czy Filip Bobek ma dziewczynę? Aktor z serialu ''Singielka" wciąż jest wolny i nie szuka miłości. Podobnie jak Mikołaj z "Singielki" Filip bardziej ceni sobie pracę niż związki. Obecnie jest pochłonięty planem zdjęciowym i nową rolą. Kiedy trafi na miłość swojego życia? To dobra wiadomość dla wszystkich fanek gwiazdora "Singielki" - Filip Bobek jest do wzięcia!

A to niespodzianka! Filip Bobek, czyli Mikołaj z serialu ''Singielka'' jest samotnikiem! Dlaczego ten przystojniak nie ma jeszcze dziewczyny?

Zobacz: Singielka. Tomasz odejdzie z pracy przez romans Elki i Mikołaja

Filip Bobek przyznaje, że kocha swoją pracę i to chyba ona nie pozwala mu na nowe znajomości z kobietami. Podobnie jak jego serialowe wcielenie, Filip skupia się na życiu zawodowym.

Na obecnym etapie życia intensywnie pracuję na planie serialu ''Singielka''. Odpowiadając na to pytanie, posłużę się więc porównaniem do mojego bohatera, dla którego praca jest numerem jeden, a miłość musi zejść na drugi plan - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Przeczytaj: Singielka. Elka i Mikołaj będą mieli romans! Malena wytropi ich sekretny związek

Nie oznacza to jednak, że aktor nie cieszy się powodzeniem wśród pań... -Często dostaję e-maile z komplementami. Na co dzień słyszę też od kobiet wiele miłych słów - dodaje aktor. Kiedy w końcu trafi na miłość swojego życia? Póki co, nawet jej nie szuka.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: