SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Filip Bobek jako Mikołaj w najnowszej produkcji TVN. Kim jest jego bohater?

Singielka. Filip Bobek jako Mikołaj w najnowszej produkcji TVN. Kim jest jego bohater?

06.08.2015, godz. 16:00
Singielka, Mikołaj (Filip Bobek), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka, Mikołaj (Filip Bobek), Elka (Paulina Chruściel) foto:

''Singielka'' to najnowszy serial TVN, który trafi na antenę już w październiku 2015. Miłosne dylematy Elki (Paulina Chruściel) będziecie mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30. Na ekranie towarzyszyć jej będzie Mikołaj, czyli Filip Bobek. Aktor opowiedział o swojej roli. Przystojny dziennikarz skradnie serca widzów? ''Singielka'' to piękna miłosna historia!

''Singielka'' - od października od poniedziału do piątku o godzinie 17.30

To opowieść o 30-latce szukającej miłości. Elka (Paulina Chruściel) od kilku lat jest sama i jeszcze nie trafiła na tego jedynego. Zatwardziała singielka jest zadowolona ze swojego życia. Robi karierę w mediach i ceni sobie swobodę. Czy coś się zmieni i kolega z redakcji skradnie jej serce?

Zobacz: Nowe seriale w TVN. Singielka, Aż po sufit, Wesołowska i mediatorzy w jesiennej ramówce

Na ekranie pojawi się przystojny i uwielbiany przez Was Filip Bobek. To właśnie on będzie

- Ja gram Mikołaja. Mikołaj jest dziennikarzem i pracuje w redakcji. (…) To bardzo ciężki zawód, ale czasami okazuje się, że może być też przyjemny, jeżeli koledze lub koleżance ukradniesz jakiś materiał, jak to czasem zdarzyło się moim bohaterom jak się okazuje! - śmieje się Filip Bobek w rozmowie z portalem JastrząbPost.pl.

- Mikołaj stara się być oczywiście zawsze szarmancki, miły, cudowny ale przede wszystkim jest niesamowitym pracoholikiem. Za wszelką cenę musi być najlepszy - dodaje aktor.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel gwiazdą nowego serialu TVN. Rozkocha w sobie Filipa Bobka i Mateusza Janickiego

Mikołajowi nie w głowie będą romanse, ale to tylko kwestia czasu. Czy Elka i jej kolega z pracy będą parą? To się okaże... Kolejnym z kandydatów na jej partnera jest przystojny Tomek (Mateusz Janicki).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: