SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Filip Bobek i Julia Kamińska razem?!

Singielka. Filip Bobek i Julia Kamińska razem?!

09.12.2016, godz. 18:00
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska)
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska) foto:

Serial "Singielka" to kolejna produkcja, w której Filip Bobek i Julia Kamińska wystąpili razem. Zdecydowanie fani seriali są przyzwyczajeni do widywania serialowych Natalii i Mikołaja razem, jednakże poza pracą również są jak papużki nierozłączki!

Natalia i Mikołaj z "Singielki" poza serialem są parą?

Serial "Singielka" dał Filipowi Bobkowi i Julii Kamińskiej jeszcze więcej możliwości spędzania czasu wspólnie na planie. Chociaż poznali się wiele lat temu przy okazji grania w serialu "BrzydUla" ich przyjaźń przetrwała wiele lat i wygląda na to, że prędko się nie skończy! Śledząc media społecznościowe nie trudno jest zauważyć, że aktorka ma dostęp do kont Bobka, często wrzucają wspólne zdjęcia i spędzają razem czas! Czyżby również poza serialem "Signielka" i wcześniejszymi produkcjami łączyło ich coś więcej? Jaka będzie ich kolejna wspólna produkcja? Zobaczymy, ale trzymamy kciuki, żeby się pojawiła!

Zobacz: Singielka. Szczęśliwe zakończenie serialu. Elka i Tomasz razem!

Filip Bobek udzielił wywiadu dla "Faktu":
- Z Julką nie mamy przed sobą tajemnic. Jesteśmy wobec siebie bardzo szczerzy, połączyła nas prawidzwa więź. Show-biznes jest specyficznym środowiskiem, w którym trudno o zaufanie. Na szczęście my jesteśmy dowodem na to, że przyjaźń z osobą z tej branży jest możliwa – wyznaje aktor w Fakt Gwiazdy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: