SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka wystawiona na pierwszej randce - ZWIASTUN 3 odcinka

Singielka. Elka wystawiona na pierwszej randce - ZWIASTUN 3 odcinka

06.10.2015, godz. 17:00
Singielka odcinek 3. Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 3. Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Singielka Elka (Paulina Chruściel) znów w grze! Po pięciu latach przerwy, w 3 odcinku "Singielki", samotna 32-letnia dziennikarka wraca do randkowania. Ale czy pamięta jeszcze jak to się robi? Siostra Natalia (Julia Kamińska), która wkrótce bierze ślub, udziela Elce szeregu cennych rad. Problem jednak pojawi się gdy Bajtek (Daniel Guzdek), kolega z redakcji portalu "Co tam?", którego Elka zaprosiła na randkę, nie przychodzi do restauracji... Zobacz zwiastun 3 odcinka "Singielki".

"Singielka" odcinek 3 - środa, 7.10.2015, o godz. 17.25 w TVN


Elka Kowalik, główna bohaterka "Singielki" ma 274 dni na znalezienie miłości. I nie dość, że musi szukać wymarzonego faceta, to jeszcze swoje doświadczenia z randek z mężczyznami opisuje we własnej rybryce zatytułowej "Singielka". Redaktor naczelna Dorota (Izabela Kuna) postawiła bowiem przed Elką takie wyzwanie - pierwsze randki "Singielki" mają być hitem w internecie.

Przeczytaj: Singielka. Obsada, bohaterowie, aktorzy w nowym serialu TVN. Kto jest kim w Singelce?


Elka odważyła się zaproponować Tomaszowi randkę, ale w 3 odcinku "Singielki" zalicza wpadkę, bo w redakcji pojawia się Sylwia (Karolina Gorczyca), jego dziewczyna. Niespodziewanie Sylwia proponuje mu, żeby razem zamieszkali. Zmieszany Tomasz nie wie, czy jest gotów na tak poważny krok…

Kiedy Elka rezygnuje ze swoich planów, uznając, że widocznie jest jej pisane być samotną, przed redakcją łapie ją Bajtek. Od słowa do słowa to właśnie informatyka z portalu zaprasza na randkę.

"Singielka" z pomocą Natalii przygotowuje się do pierwszego od pięciu lat wyjścia z mężczyzną na kolację. Doptuje siostry co się robi na randkach, bo nie jest na bieżąco w tych sprawach.

Patrz: Singielka. Nowy serial TVN będzie hitem jak Brzydula?


- Najpierw coś zjemy... - domyśla się Elka. - Potem się będziecie całować - kończy za nią Natalia.
- Ale tak od razu? - pyta zdziwiona dziennikarka. - Tak od razu to mu się nie wpijaj. Poczekaj, potem - radzi jej siostra.

Wszystko idzie dobrze do momentu aż Elka zjawia się w umówionym miejscu. Niestety Bajtek nie pojawia się w restauracji. Zatopiony w grze komputerowej zapomniał o randce. Elka jest przybita, ale przypadkowo spotyka Tomka. Odzyskuje nadzieję, że ten wieczór nie będzie porażką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 3 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: