SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka w łóżku z Mikołajem i swoją matką Sławą

Singielka. Elka w łóżku z Mikołajem i swoją matką Sławą

30.10.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 20. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek), Sława (Dorota Pomykała)
Singielka odcinek 20. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek), Sława (Dorota Pomykała) foto: TVN/X-NEWS

Marzenie Elki (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" zamienia się w koszmar. W 20 odcinku "Singielki" w drzwiach jej mieszkania staje Mikołaj (Filip Bobek), który przychodzi do Elki, by ją pocieszyć po odkryciu, że to Sława (Dorota Pomykła) założyła jej profil na portalu randkowym. I już po chwili zaczyna ją całować. Elka i Mikołaj lądują razem w łóżku, w którym pojawia się też jej matka...

"Singielka" odcinek 20 - piątek, 30.10.2015, o godz. 17.25 w TVN

Nawet samotność nie dobija Elki tak bardzo jak ciągłe przepychanki z matką, poczucie braku akceptacji z jej strony! W 20 odcinku "Singielki" dochodzi do konfrontacji Elki ze Sławą, która jako "Słodka Elka" umówiła się na randkę z Mikołajem.

Przeczytaj: Singielka. Pierwszy pocałunek Elki i Mikołaja

Upokorzona Elka nie potrafi nad sobą zapanować. - Robisz mi wstyd, wykorzystujesz mnie, psujesz mi życie! - zarzuca matce. Matka broni się tłumacząc, że zrobiła to dla jej dobra. - Co ty myślisz, że ja nie widzę jaka ty jesteś samotna? Elka nie chce słuchać wyjaśnień, zostawia Sławę z Mikołajem i odchodzi.

Wraca do swojego mieszkania i zasypia. Sen Elki przerywa dzwonek do drzwi. Tak jej się przynajmniej wydaje. Nagła wizyta Mikołaja jest dla samotnej dziennikarki zaskoczeniem. Mikołaj tłumaczy, że wpadł, bo martwił się o nią. I chwilę później zaczyna całować Elkę.

Patrz: Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce. Jej mężem jest reżyser Singielki

W tej jednej sekundzie spełnia się marzenie Elki, która pada Mikołajowi w objęcia. Para szybko przenosi się do łóżka. I nagle ich oczom ukazuje się Sława. - A mówiłam, że to załatwię - ogłasza z triumfem w głosie matka Elki. W tym momencie Elka budzi się ze swojego koszmaru.

Następnego dnia w redakcji portalu "Co tam?" Mikołaj próbuje pocieszyć przyjaciółkę. - Może po prostu zaakceptuj ją taką jaka jest. Nie będziesz się tak wkurzać. Dużo mówiła mi o tym jaka jesteś samotna. Nie wiedziałem, że aż tak - stwierdza ze smutkiem w głosie.

- Wcale nie aż tak - Elka przekonuje Mikołaja, że nie powinien wierzyć jej matce. I wtedy Mikołaj zaprasza ją na kolejną koleżeńską randkę. - Tak sobie pomyślałem, że możesz czasem skoczyć ze mną do jakiegoś klubu, poznać nowych ludzi, mam kilku znajomych, z którymi możesz poklikać...

Jaka będzie odpowiedź Elki? Czy Mikołaj stanie się dla niej kimś więcej niż tylko kolegą z pracy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: