SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka i Tomasz będą razem? Aktorzy zdradzają sekrety produkcji

Singielka. Elka i Tomasz będą razem? Aktorzy zdradzają sekrety produkcji

24.10.2015, godz. 15:15
Singielka, Elka (Paulina Chruściel)
Singielka, Elka (Paulina Chruściel) foto:

Polubiliście serialową ''Singielkę''? Nowy serial TVN dopiero się rozkręca. Czy Elka (Paulina Chruściel) znajdzie miłość swojego życia przed ślubem Natalii (Julia Kamińska)? W nowych odcinkach serialu ''Singielka'' dziennikarka zwiąże się z fotoreporterem? Tomasz (Mateusz Janicki) jest z Sylwią (Karolina Gorczyca), ale ich burzliwy związek dobiegnie końca. Elka i Tomasz są sobie przeznaczeni?

Trwają prace na planie serialu ''Singielka''. Zdjęcia powstają w podwarszawskim Sękocinie. Akcja dzieje się w redakcji portalu ''Co tam'', gdzie pracuje Elka. Tytułowa samotniczka szuka miłości swojego życia.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce. Jej mężem jest reżyser Singielki

Elka znajdzie idealnego mężczyznę? Zwiąże się z Tomaszem, a może z Mikołajem? Fotoreporter jest zajęty, ale to tylko kwestia czasu.

-Tomasz ma narzeczoną, ale ciągnie go do Elki, z którą świetnie się dogaduje. Jak to się skończy?. Nie wiadomo... - mówi tajemniczo Mateusz Janicki w rozmowie z agencją informacyjną AKPA. Wygląda na to, że prędzej czy później, Elka i Tomasz będą razem! 

Przeczytaj: Singielka. Elka wygarnia Tomaszowi co o nim myśli

Paulina Chruściel nie ma zbyt wiele wspólnego ze swoją ekranową bohaterką. Aktorka nie wie, jak to jest być singielką. Prywatnie Paulina jest w szczęśliwym związku.

-Bardzo polubiłam Elkę, którą obdarzam własną emocjonalnością. Prywatnie nie jestem singielką, ale jako aktorka wcielam się w różne postaci - tłumaczy aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: