SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Dominika Gwit wpadła w obsesję odchudzania, ale otyłość ją pokonała

Singielka. Dominika Gwit wpadła w obsesję odchudzania, ale otyłość ją pokonała

07.07.2016, godz. 11:33
Dominika Gwit
Dominika Gwit foto: AKPA

Dominika Gwit, gwiazda serialu "Singielka" w ciągu roku schudła ponad 50 kg, ale obsesja bycia na diecie tak zawładnęła jej życiem, że zupełnie straciła nad sobą kontrolę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Aktorkę z "Singielki" dopadł efekt jojo. Znów zaczęła przybierać na wadze i teraz waży tyle, ile przed odchudzaniem. Ale Dominika Gwit nie uznaje tego za klęskę. Wręcz przeciwnie! Choć przegrała walkę z otyłością, to znów jest szczęśliwa i nareszcie wróciła do normalnego życia.

Metamorfoza Dominiki Gwit, którą aktorka przeszła w listopadzie 2014 roku była zaskoczeniem dla wszystkich! Właśnie wtedy aktorka po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie zupełnie odmieniona. Po tym jak przeszła na dietę, schudła ponad 50 kg. Zachwycała nową, zgrabą sylwetką i jednocześnie zaczęła promować zdrowy tryb życia.

Nikt jednak nie wiedział jak wiele kosztuje Dominikę Gwit walka z nadwagą. Dopiero kiedy po roku zaczął ją dopadać efekt jojo, który skutkował szybkim przybieraniem na wadze, gwiazda "Singielki" zdecydowała się głośno opowiedzieć o tym, co przeszła.

Patrz: Singielka. Paulina Chruściel ujawnia ile zarabia w Singielce

Bo choć Dominika Gwit z sukcesem zakończyła główną dietę odchudzającą, bo zrzuciła przecież ponad 50 kg, to zapłaciła wysoką cenę, by utrzymać jej efekty. Obsesja odchudzania odbiła się na jej zdrowiu psychicznym. Cały czas bała się, że znów przytyje, bała się jeść, a nawet myśleć o jedzeniu.

- Obsesyjnie się zniewoliłam. Moja otyłość pokonała mnie psychicznie najbardziej wtedy, kiedy byłam najchudsza. W ogóle nie mogłam sobie poradzić ze sobą. Cały czas dążyłam do tego, żeby być jeszcze chudsza. Szłam na rekord. Przestałam być kobieca... - przyznała niedawno Dominika Gwit.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Za kulisami Singielki. Tak wygląda plan serialu - ZDJĘCIA

Jesienią 2015 roku, po ponad roku od przejścia na dietę, znów zaczęła przybierać na wadze. Całe życie zmagała się z nadwagą i cierpiała na trzeci stopień otyłości, ale mimo to doszło do wniosku, że odchudzanie nie jest dla niej. Odpuściła, lecz z perspektywy czasu nie żałuje tej decyzji.

- Wróciłam do normalnego życia. W październiku zeszłego roku obudziłam się rano i pomyślałam: "przytyłam 20 kilo, ale w końcu czuję się szczęśliwa" - powiedziła aktorka z "Singielki", która kiedy ostatnio pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła wyglądała na spełnioną kobietę, mimo sporej nadwagi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: