SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Anna Oberc w ciąży tak jak Monika z Singielki?

Singielka. Anna Oberc w ciąży tak jak Monika z Singielki?

25.08.2016, godz. 10:13
Singielka 2 sezon. Anna Oberc (Monika) na konferencji serialu
Singielka 2 sezon. Anna Oberc (Monika) na konferencji serialu foto: AKPA

Anna Oberc (37 l.) jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą? Gwiazda "Singielki" na konferencji prasowej promującej 2 sezon serialu pozowała fotoreporterom z dumą prezentując ciążowe krągłości. Czyżby aktorka także spodziewała się dziecka? A może ciąża Anny Oberc to tylko sprytny chwyt, by zareklamować nową serię "Singielki", która będzie emitowana już od czwarku, 1.09.2016, na antenie TVN?

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki od czwarku, 1.09.2016, o godz. 20.55 w TVN

Konferencja prasowa 2 sezonu serialu "Singielka" nie obyła się bez najważniejszych członków obsady. Nie wszyscy aktorzy z "Singielki" promowali nową serię przygód Elki Kowalik (Paulina Chruściel), jej przyjaciół i wrogów z redakcji portalu "Co tam?", ale nie zabrakło największych gwiazd produkcji. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Paulina Chruściel, Mateusz Janicki, Filip Bobek, Julia Kamińska i Dominika Gwit.

Patrz: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. Hiszpan Viktor Rabal zastąpi jej Tomasza

Jednak największe zainteresowanie wszystkich fotoreporetrów wzbudziła Anna Oberc, czyli serialowa Monika, która po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek. O tym, że grana przez nią bohaterka spodziewa sie dziecka wiedzą zapewne wszyscy widzowie "Singielki", ale czy Anna Oberc także jest w ciąży i wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko?

Zobacz: Singielka. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta!

Nic z tych rzeczy. 37-letnia aktorka zostanie mamą, ale tylko w "Singielce". Specjalne założyła sztuczny ciążowy brzuszek, by dać wszystkim co zrozumienia, że ciąża Moniki będzie jednym z ważniejszych wątków w nowych odcinkach "Singielki" jesienią 2016. Recepcjonistka Monika i jej ukochany, księgowy Andrzej (Michał Sitarski) w 2 sezonie będą przygotowywać się do roli rodziców. Nie obędzie się jednak bez dramatycznych momentów. W 142 odcinku "Singielki" ciężarna Monika trafi do szpitala, bo pojawią się niespodziwane komplikacje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: