SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. ZWIASTUN. Nowe życie Elki! Bez Tomasza?

Singielka 2 sezon. ZWIASTUN. Nowe życie Elki! Bez Tomasza?

24.08.2016, godz. 16:45
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka"2 wraca na ekrany TVN, ale Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) nadal nie będą razem. Gdy Górski przyłapie Kowalikównę z Konradem (Paweł Ciołkosz) postanowi wziąć długi urlop i wyjedzie z Polski w towarzystwie byłej kochanki. Co jeszcze wydarzy się w 2 sezonie "Singielki"? Zobaczcie najnowszy zwiastun.

"Singielka" 2 sezon od czwartku 1.09.2016 w TVN

1 września "Singielka" wraca na ekrany TVN, a co wydarzy się w nowych odcinkach? Na zwiastunie wyraźnie widać, że Elka i Tomasz wciąż będą mieli bardzo utrudniony kontakt. Choć oboje siebie pragną, nowi adoratorzy kręcący się wokół dziennikarki, odbiorą jej szansę na prawdziwą miłość.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

Zacznie się od tego, że Tomasz przyłapie Elkę w towarzystwie Konrada i postanowi wyjechać z Polski. O tym, że powinien tak zrobić przekona się rozmawiając z Natalią (Julia Kamińska). Siostra Kowalikówny wszystko poplącze, a Górski zrozumie, że Elka wcale go nie kocha i wyjedzie z Nadią (Karolina Nolbrzak) w Himalaje...

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

Wygląda więc na to, że Elka i Tomasz nadal nie będą razem. Elka będzie zaaferowana Konradem , a potem w jej życiu pojawi się przystojny Hiszpan Vikor (Artur Bocheński). Czy fotograf zdobędzie się na odwagę i postanowi walczyć o Elkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Singielka"2 ZOBACZ ZWIASTUN>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: