SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Za kulisami Singielki. Tak wygląda plan serialu - ZDJĘCIA

Singielka 2 sezon. Za kulisami Singielki. Tak wygląda plan serialu - ZDJĘCIA

02.07.2016, godz. 02:00
Świetnie na Pradze-Południe
Paulina Chruściel i Julia Kamińska foto: Super Express

Większość z nas myśli o wakacjach, a na planie serialu "Singielka" praca wre. Trwają zdjęcia do nowej drugiej serii "Singielki". Te odcinki widzowie TVN zobaczą we wrześniu 2016. Dzięki uprzejmości ekipy i producentów mogliśmy obserwować realizację już 156. odcinka.

"Singielka" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w TVN

Warszawska Praga-Południe. W dawnej hali fabrycznej rozgościło się wnętrze klubu Antypody. Realizowana scena jest kameralna. Tylko na dwie aktorki - Paulinę Chruściel i Julię Kamińską, czyli Elkę i Natalię. Siedzą przy stoliku, piją kawę, rozmawiają.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka znajdzie nowego faceta. To ognisty Hiszpan

Elka odbiera telefon od Cezarego. W trakcie rozmowy dzieli się z Natalią dobrą wiadomością, przekazaną przez kumpla. Załatwił coś, na czym Elce bardzo zależało. Ucieszona zaprasza go na wieczór na małą uroczystość. Trzeba to uczcić. A tymczasem dziewczyny uczczą te dobre wieści w swój sposób. - To co? Idziemy na zakupy? - raczej stwierdza, niż pyta, Elka Natalię. Siostry energicznie wstają od stolika.

Scena powtarzana jest dwa razy. Reżysersko czuwa nad nią Maciej Migas, operatorsko - Jacek Fabrowicz. W czasie ujęcia śledzą efekty rejestrowanej sceny na monitorze. Po ujęciu pada tylko jedno słowo: "Świetnie!".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: