SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Tomasz nie będzie walczył o Elkę z Konradem

Singielka 2 sezon. Tomasz nie będzie walczył o Elkę z Konradem

20.06.2016, godz. 18:30
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska)
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska) foto:

Czy w 2 sezonie serialu "Singielka" miłość Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki) wreszcie zatriumfuje? Niestety fani tej pary nie tak szybko zobaczą ją razem. Powód? Tomasz nie będzie chciał walczyć o Elkę, bo zauważy jak szczęśliwa jest u boku Konrada (Paweł Ciołkosz). Nowe odcinki "Singielki" po wakacjach 2016 jeszcze bardziej zaskoczą widzów, bo Elka i Tomasza zamiast się do siebie zbliżyć, niebezpiecznie się oddalą.

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Miłosne perypetie Elki Kowalik w 2 sezonie "Singielki" skomplikują się jeszcze bardziej. Nie dość, że Tomasz zrezygnuje z walki o jej serce, to jeszcze Elka zdecyduje się na związek z Konradem, czyli blogerem "Samotnym Wilkiem". Oczywiście wciąż będzie kochała Tomasza, ale zda sobie sprawę, że nie ma żadnych szans na to, by z nim być. Nie tylko ze względu na Nadię (Karolina Nolbrzak), która jeszcze wiele razy da Elce do zrozumienia, że Tomasz jest tylko jej.

Patrz: Singielka 2 sezon. Ślub Natalii i Roberta. Elka wybierze Konrada

Nowe odcinki "Singielki" po wakacjach 2016 przyniosą ważne zmiany w zawodowym życiu Elki, która zacznie rozkręcać swój własny portal. Stanie się silną, przebojową i pewną siebie kobietą gotową na sukces. W głębi serca jednak wciąż pozostanie tą samą Elką, która marzy o miłości i idealnym mężczyźnie u swojego boku. I choć Konrad świetnie się nadaje do tej roli, to Elka nie będzie potrafiła zapomnieć o Tomaszu. On z kolei postanowi wyjechać z Nadią w Himalaje.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje!

Mateusz Janicki rozumie zachowanie swojego bohatera z "Singielki", choć nie oznacza to, że się z nim zgadza.

- Tomaszowi tak bardzo zależy na Elce, że chyba nie chce jej zniszczyć życia. Jeżeli widzi, że życie jej się układa, to wycofuje się. Może niesłusznie, może powinien zawalczyć, może nie wiemy wszystkiego, co wiedzą widzowie, ale tak Tomasz ma, tak jest skonstruowany, że jeżeli widzi, że może coś rozwalić, to woli się wycofać powiedział aktor.

W 2 sezonie "Singielki" Elka wciąż będzie szukać tego jedynego, a międzyczasie widzowie zobaczą oświadczyny i wymarzony ślub...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO co się wydarzy w 2 sezonie "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: