SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Ślub Natalii i Roberta. Elka wybierze Konrada

Singielka 2 sezon. Ślub Natalii i Roberta. Elka wybierze Konrada

30.05.2016, godz. 21:00
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska)
Singielka, MIkołaj (Filip Bobek), Natalia (Julia Kamińska) foto:

Co się wydarzy w serialu "Singielka" po wakacjach 2016? W nowym 2 sezonie "Singielki" Elka (Paulina Chruściel) wybierze między Tomaszem (Mateusz Janicki) i Konradem (Paweł Ciołkosz), ale ostatecznie postanowi zostać singielką. Natalia (Julia Kamińska) i Robert (Kamil Kula) wezmą ślub, ale ceremonia nie będzie taka, jak sobie wyobrażali. Ich matki wszystko zrujnują i siostra Elki zda sobie sprawę, że jej takie huczne weselisko wcale nie jest do szczęścia potrzebne. Tymczasem Tomasz ucieknie z Polski w przekonaniu, że Elka jest już szczęśliwie zakochana w Konradzie.

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki po wakacjach od czwartku, 1.09.2016, o godz. 20.55 w TVN

Nowe odcinki "Singielki" trafią na antenę TVN dopiero we wrześniu, ale już teraz wiadomo, co się wydarzy. W "Singielce" po wakacjach 2016 nie zabraknie oczywiście nieszybkich zwrotów akcji i sercowych rozczarowań...

Zobacz: Singielka 2 sezon. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy nowych odcinkach Singielki?

Na najnowszym zwiastunie nowych odcinków "Singielki" widzimy, że Tomasz nadal będzie zabiegać o serce Elki. - Ona już wybrała. Powinieneś o tym wiedzieć - powie Górskiemu Konrad na przypadkowym spotkaniu. Rozczarowany fotograf wyrzuci kwiaty, które miał dla ukochanej i kompletnie się załamie. Kilka dni później będzie już w Himalajach.

Tymczasem Elka chyba postanowi zostać singielką. "Jestem singielką i tak już zostanie" Kowalikówna napisze na swoim blogu dając do zrozumienia, że doskonale radzi sobie bez faceta. Na ślub siostry zaprosi jednak Konrada, bo nie głupio byłoby przyjść bez osoby towarzyszącej.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Nowe odcinki w TVN od września 2016. Latem kulisy serialu, czyli Singielka na wakacjach

-Pan jest rozwodnikiem?
-Tak i to z dzieckiem. Najgorszy sort
- zażartuje Konrad na weselu, gdy Sława zacznie zadawać niewygodne pytania. Choć Elka bardzo lubi Konrada, to jej rodzina chyba nie specjalnie za nim przepada.

A jak potoczą się losy Natalii i Roberta? Zakochani oczywiście wezmą ślub. Siostra Elki będzie piękną panną młodą, ale będzie ubolewać tylko nad jednym. Ceremonia nie będzie wyglądała tak, jak sobie to wymarzyła.
- Nasz ślub jest dla nich!
-To nasze matki. Chcą mieć coś dla siebie.
-Coś? One chcą mieć wszystko! -
zmartwi się Natalia, która poczuje, że bierze ślub tylko na pokaz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO co się wydarzy w 2 sezonie "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: