SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Natalia zostawi Roberta! Nie wybaczy mu zdrady z Izą

Singielka 2 sezon. Natalia zostawi Roberta! Nie wybaczy mu zdrady z Izą

04.10.2016, godz. 08:30
Singielka odcinek 170, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula)
Singielka odcinek 170, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula) foto:

W serialu "Singielka" Robert (Kamil Kula) zdradzi Natalię (Julia Kamińska) z jej przyjaciółką! Ukochana lekarza znajdzie w łóżku kolczyk, który nie będzie należał do niej i zacznie prywatne śledztwo. Nie będzie musiała długo węszyć, bo już w 170 odcinku 2 sezonu "Singielki" Robert sam się do wszystkiego przyzna. Dla Natalii będzie to oznaczało tylko jedno - definitywny koniec ich związku. Siostra Elki (Paulina Chruściel) spakuje swoje rzeczy i wróci do rodzinnego domu.

"Singielka" odcinek 170 w poniedziałek 24.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

W nowych odcinkach "Singielki" związek Roberta i Natalii zostanie wystawiony na poważną próbę, której nie przetrwa. Doktorek zdradzi ukochaną z jej przyjaciółką Izą (Magdalena Koleśnik). Początkowo będzie chciał ukryć swój skok w bok, ale za namową kumpla z pracy postanowi do wszystkiego się przyznać.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Natalia zdradzi Roberta z Krisem. Szokujący pocałunek Natalii z sąsiadem

Natalia już wcześniej zorientuje się, że coś jest nie tak. Zacznie się od tego, że znajdzie w pościeli kolczyk, który nie będzie należał do niej. Siostra Elki rozpocznie prywatne śledztwo, ale Robert o wszystkim jej powie licząc na okoliczności łagodzące. Takich niestety nie będzie...

W 170 odcinku "Singielki" Natalia nie będzie słuchać tłumaczeń zdrajcy. Spakuje się i bez słowa wróci do rodzinnego domu. Sława (Dorota Pomykała), Olgierd (Jan Monczka) i Genowefa (Zofia Charewicz) przyjmą ją z otwartymi ramionami. Robert będzie próbował przepraszać ukochaną, ale nie będzie tam mile widziany, a Natalia nigdy nie da mu drugiej szansy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: