SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Elka odtrąci Tomasza - ZWIASTUN nowych odcinków

Singielka 2 sezon. Elka odtrąci Tomasza - ZWIASTUN nowych odcinków

06.10.2016, godz. 21:30
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki) foto: x-news

Zakochani z serialu "Singielka" jednak nie będą razem! Elka (Paulina Chruściel) po wspólnie spędzonej nocy z Tomaszem (Mateusz Janicki), będzie żałować tego, co zaszło. Zdecyduje się z nim szczerze porozmawiać. W 162 odcinku 2 sezonu "Singielki" powie mu, że nigdy nie powinno dojść do ich zbliżenia! Jaka będzie reakcja Tomasza? Czy zrezygnuje z walki o Elkę i zacznie szukać szczęścia gdzie indziej? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Singielki".

"Singielka" 2 sezon odcinek 162  - poniedziałek 10.10.2016 o godz. 20.15 w TVN

Po gorącej nocy z ukochanym Elka będzie przepełniona wstydem. Przecież gdy nie narkotyk, który ją tak odurzył nigdy nie uwiodłaby Tomasza. W 162 odcinku "Singielki" przełamie się i poprosi Górskiego o rozmowę w sprawie tego, co między nimi zaszło.

Nadal zdenerwowana spotka się z nim i postara się wytłumaczyć dlaczego nic więcej między nimi nie będzie. Czy Tomek przyjmie na spokojnie informację, że taka noc już sie nie powtórzy?

Zobacz: Singielka 2 sezon. Viktor oczerni Elkę? Tak Nadia i Malena zniszczą rywalkę

Elka zacznie tłumaczyć Tomkowi nieco się plącząc. - Chodzi o to, że ja... Po prostu jest mi strasznie wstyd i cię przepraszam, bo ja nie pamiętam. To znaczy pamiętam, że myśmy coś - Elka ze wstydu przerwie na moment swoją wypowiedź. - Ja nie byłam sobą, rozumiesz?

- Czyli co, to co sie stało... - zacznie Tomasz, lecz po chwili Elka przerwie mu. - To wszystko, co się wydarzyło, to ani twoja ani moja wina.

Te słowa na pewno mocno ugodzą w Tomka! Mężczyzna zdawał się chyba liczyć na coś więcej, niż pojedyncza noc spędzona razem. Opowie mu resztę historii, oraz wytłumaczy, że to wszystko przez Cezarego (Andrzej Deskur), który podał jej narkotyki.

Informacja, że Elka poszła z Tomaszem do łóżka tylko dlatego, że była pod wpływem nielegalnych substancji psychoaktywnych będzie dla niego szokiem. Od razu zdenerwuje sie na Cezarego i.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Macademian Girl w Singielce. Elka spotka słynną blogerkę

Tomek jednak nadal będzie szukał kontaktu z Elką, nawet zaproponuje jej pomoc z pójściem na komisariat. Nawet pod wpływem narkotyków, musi być w nim coś, co sprawiło, że doszło między nimi do wspólnej nocy. Dowiemy się więcej w kolejnych odcinkach serialu "Singielka". Elka podtrzyma swoje stanowisko, czy jednak przełamie się i powie Tomaszowi, że go kocha?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: