SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Viktor oczerni Elkę? Tak Nadia i Malena zniszczą rywalkę

Singielka 2 sezon. Viktor oczerni Elkę? Tak Nadia i Malena zniszczą rywalkę

05.10.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 149, Elka (Paulina Chruściel), Viktor (Artur Bocheński)
Singielka odcinek 149, Elka (Paulina Chruściel), Viktor (Artur Bocheński) foto:

Walka trwa. W "Singielce" Nadia (Karolina Nolbrzak) i Malena (Laura Breszka) próbują ośmieszyć Elkę (Paulina Chruściel), która odeszła z redakcji "Co tam?" i założyła konkurencyjny portal. W 161 odcinku "Singielki" przebiegłe dziewczyny docierają do byłego kochanka Kowalikówny. Czy Viktor (Artur Bocheński) pomoże im zniszczyć rywalkę? Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Singielki" w TVN?

"Singielka" 2 sezon odcinek 161  - czwartek 6.10.2016 o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Singielka" Elka postawiła na swój biznes i odeszła z redakcji portalu "Co tam?". Dawne "koleżanki" i jej rywalka walcząca o uczucie Tomasza (Mateusz Janicki) będą się mściły!

Zobacz: Singielka 2 sezon. Macademian Girl w Singielce. Elka spotka słynną blogerkę

Nadia i Malena nie darują Elce zdrady i tego, że chciała wytoczyć proces dawnej redkacji. Teraz cwaniary przejmą pałeczkę i postanowią ją zniszczyć! W 161 odcinku "Singielki" Malena z Nadią spiskują, by mimo sprzeciwu naczelnego, opublikować kompromitujący artykuł o Singielce. Liczą na pomoc Viktora, na którego trop właśnie wpadły. Zraniony Hiszpan nie jest przychylny Elce...

Przystojny kucharz był szalenie zazdrosny o Kowalikównę, a ona postanowiła zakończyć ich znajomość. Teraz Viktor pomoże jej rywalkom!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: