SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Sąsiad Kris zawróci w głowie Natalii

Singielka 2 sezon. Sąsiad Kris zawróci w głowie Natalii

19.09.2016, godz. 15:30
Singielka odcinek 150, Natalia (Julia Kamińska), Kris (Bartosz Gelner)
Singielka odcinek 150, Natalia (Julia Kamińska), Kris (Bartosz Gelner) foto:

Kris (Bartosz Gelner) z serialu "Singielka" namiesza w związku Natalii (Julia Kamińska) i Roberta (Kamil Kula) żonę! W 151 odcinku "Singielki" Natalia (Julia Kamińska) będzie się świetnie bawić w towarzystwie przystojnego sąsiada. Młody grafik zaskoczy Natalię inwencją twórczą i chęcią niesienia pomocy. Siostra Elki (Paulina Kowalik) zacznie żałować, że związała się z takim nudziarzem jakim jest Robert. Kris - artysta i dusza towarzystwa, chwyci ją za serce. Czyżby w serialu "Singielka" doszło do zdrady?

"Singielka" odcinek 151 we wtorek 20.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Robert powinien czuć się zagrożony. W 150 odcinku "Singielki" świeżo upieczeni małżonkowie wyprowadzili się od rodziców, a w nowym mieszkaniu konieczny jest remont. Natalia będzie pełna zachwytu, gdy pozna sąsiada. Przystojny Kris zaoferuje swoją pomoc przy remoncie. Okaże się, że brunet ma wiele wspólnego z siostrą Elki. Jest szalonym artystą, absolwentem Akademii Sztuk Pięknych i grafikiem.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Bartosz Gelner nowym sąsiadem Natalii i Roberta

W 151 odcinku "Singielki" pod nieobecność Roberta, Natalia i Kris zajmą się remontem. Sąsiad świeżo upieczonej małżonki zrobi na niej ogromne wrażenie. Nie dość, że zaoferuje swoją pomoc, to jeszcze będzie miał głowę pełną pomysłów.

Natalia będzie czuła dreszczyk emocji widząc przeszywające ją spojrzenie sąsiada. Kris co prawda będzie miał dziewczynę, ale nie wiadomo jak długo to potrwa. Bardzo możliwe, że artysta będzie chciał poderwać Robertowi żonę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: