SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Bartosz Gelner nowym sąsiadem Natalii i Roberta

Singielka 2 sezon. Bartosz Gelner nowym sąsiadem Natalii i Roberta

13.09.2016, godz. 16:45
Singielka odcinek 150, Natalia (Julia Kamińska), Kris (Bartosz Gelner)
Singielka odcinek 150, Natalia (Julia Kamińska), Kris (Bartosz Gelner) foto:

Robert (Kamil Kula) będzie miał konkurencję. W 150 odcinku "Singielki" poznamy Krisa (Bartosz Gelner), który będzie nowym sąsiadem Natalii (Julia Kamińska) i jej świeżo upieczonego męża. Czy nowa postać skradnie serce mężatki? Kris Klimkiewicz jest artystą, grafikiem, duszą towarzystwa - w przeciwieństwie do Roberta. Wygląda na to, że w "Singielce" siostra Elki (Paulina Chruściel) pożałuje ślubu z nudziarzem!

"Singielka" odcinek 150 w poniedziałek 19.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

W 150 odcinku "Singielki" Natalia i Robert wyprowadzą się z rodzinnego domu i zamieszkają w mieszkaniu, w którym trzeba będzie przeprowadzić generalny remont.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Już pierwszego dnia w nowym miejscu świeżo upieczonych małżonków odwiedzi sąsiad. Klis Klimikiewicz będzie pozytywną postacią, ale Robert z pewnością go nie polubi. Młody absolwent Akademii Sztuk Pięknych szybko zaprzyjaźni się z Natalią, bo przecież oboje mówią w tym samym języku.

Dziewczyna postanowi podszkolić swoje umiejętności z rysunku pod okiem przystojnego grafika. Szybko zda sobie sprawę, że Kris jest świetnym gościem - w przeciwieństwie do Roberta, który nie jest duszą towarzystwa.

-Nowy sąsiad, po ASP, trochę wariat. Trochę szalony człowiek. Zobaczymy jak namiesza. Ma dziewczynę, ale zobaczymy jak długo to jeszcze potrwa - powiedział Bartosz Gelner w wywiadzie dla "Tele magazynu". Czy to znaczy, że jego bohater odbije Robertowi żonę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: