SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Elka na randce z kucharzem Viktorem i Konradem

Singielka 2 sezon. Elka na randce z kucharzem Viktorem i Konradem

14.09.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 149, Elka (Paulina Chruściel), Viktor (Artur Bocheński), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka odcinek 149, Elka (Paulina Chruściel), Viktor (Artur Bocheński), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto:

W 149 odcinku "Singielki" Elka (Paulina Chruściel) otwiera redakcję w domu. Przed rozpoczęciem pracy odwiedza ją Viktor (Artur Bocheński). Przystojny Hiszpan przynosi dziennikarce śniadanie, ale uwodzicielską gadkę przerywa mu Konrad (Paweł Ciołkosz). Niedługo później w mieszkaniu pojawia się Mikołaj (Filip Bobek), a to sprawia, że nowy adorator Kowalikówny robi się poważnie zazdrosny. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 149 w czwartek 15.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Elka pozna prawdziwe oblicze temperamentnego Hiszpana. W 149 odcinku "Singielki" mężczyzna przyniesie ukochanej Elce śniadanie. To oczywiście mile ją zaskoczy, ale to co wydarzy się potem przejdzie jej najśmielsze oczekiwania.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Bartosz Gelner nowym sąsiadem Natalii i Roberta

Kucharz Viktor przyniesie ciastka i zacznie uwodzić Kowalikównę, ale chwilę później w jej mieszkaniu zjawi się Konrad i Mikołaj, którzy przyszli z nią pracować. Atmosfera się zagęszczą i niespodziewanie dochodzi do awantury między Viktorem a Konradem. Hiszpan, zazdrosny o pojawiających się w nim kolejnych mężczyzn, podejmuje zaskakującą decyzję.

Czy Viktor zostawi Elkę? A może postawi jej jakieś ultimatum? Jedno jest pewne, Kowalikówna nie zrezygnuje ze swojego dotychczasowego życia dla nowo poznanego bruneta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: