SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Tomasz przyłapie Elkę z Konradem i wyjedzie z Nadią

Singielka 2 sezon. Tomasz przyłapie Elkę z Konradem i wyjedzie z Nadią

28.07.2016, godz. 10:27
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto: TVN/X-NEWS

Miłosne zawirowania w serialu "Singielka" w 2 sezonie przez długi czas nie pozwolą na to, by Elka Kowalik (Paulina Chruściel) i Tomasz Górski (Mateusz Janicki) byli razem! Relacje zakochanych skomplikują się już w 144 odcinku "Singielki" gdy Tomasz nakryje ukochaną z Konradem (Paweł Ciołkosz). Widząc ich pocałunek zdecyduje, że nie będzie już walczył o Elkę i postanowi wyjechać razem ze swoją byłą dziewczyną Nadią (Karolina Nolbrzak) w Himalaje.

"Singielka" 2 sezon odcinek 144 we wrześniu 2016 w TVN

Elka, Tomasz i Konrad, czyli miłosny trójkąt z "Singielki" dostarczy widzom wielu emocji w nowym 2 sezonie, którego premiera już od września 2016 w TVN! Wszyscy fani serialu, którzy trzymają kciuki za Elkę i Tomasza muszą uzbroić się w cierpliwość, bo choć para głównych bohaterów jest dla siebie stworzona, to los sprawi, że jeszcze przed długi czas nie będzie im dane być razem. Powodem będzie oczywiście Konrad!

Patrz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

W 144 odcinku 2 sezonu "Singielki" tuż przed ślubem Natalii (Julia Kamińska) i Roberta (Kamil Kula) Elka da się uwieść Konradowi, który będzie błagał ją o jeszcze jedną szansę. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" jednocześnie Elka będzie się zastanawiać czy Konrad jest dobrym wyborem, bo przecież jej serce należy już do Tomasza...

Niezdecydowana "Singielka" zda sobie jednak sprawę, że ukochany nigdy nie zdeklaruje się tak otwarcie jak Konrad. Dlatego też w 144 odcinku "Singielki" to właśnie jego zaprosi na ślub swojej siostry. Los sprawi, że właśnie w tym momencie Tomasz stanie do walki o Elkę.

Patrz: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

Szybko jednak straci zapał, bo pod jej blokiem zauważy jak Konrad całuje Elkę. Załamany, pozbawiony nadziei na szczęśliwe zakończenie zrozumie, że Kowalikówna nic do niego nie czuje i zgodzi się wyjechać w Himalaje z Nadią. Kilka godzin później Elka, idąc za radą Natalii, pojedzie na lotnisko, by spotkać z Tomaszem i wszystko mu wyjaśnić. Czy zdąży porozmawiać z ukochanym niż ten wsiądzie do samolotu i odleci?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: