SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Konrad zniszczy randkę Elki i Tomasza

Singielka 2 sezon. Konrad zniszczy randkę Elki i Tomasza

09.08.2016, godz. 16:00
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto: TVN/X-NEWS

Tomasz (Mateusz Janicki) i Elka (Paulina Chruściel) znów się do siebie zbliżą! Niestety... Na ich drodze stanie Konrad (Paweł Ciołkosz). Wilczyński wybierze bardzo nieodpowiedni moment na podryw i w 142 odcinku "Singielki" owinie sobie dziennikarkę wokół palca tak, że Kowalikówna odwoła randkę z Górskim - a to przecież o tym spotkaniu marzyła od dawna! Tomasz będzie załamany. W dodatku Natalia (Julia Kamińska) wszystko tak pokręci, że fotograf całkowicie straci nadzieję na związek z "Singielka".

"Singielka" 2 sezon od września 2016 w TVN

Mieliście nadzieję na to, że Elka i Tomasz w końcu będą razem? W nowych odcinkach "Singielki" oboje dojrzeją do myśli, że są sobie pisani, ale sprawa nie będzie taka prosta. W 142 odcinku "Singielki" Elka umówi się z Górskim na randkę, ale odwoła ją w ostatniej chwili. Powód? Konrad!

Patrz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

Konrad będzie miał wyczucie czasu... Mężczyzna zadzwoni do Kowalikówny tuż przed jej wyczekiwanym spotkaniem z Tomaszem i wyzna, że umówił ją z potencjalnym inwestorem. Zachwycona Elka odwoła upragnioną randkę, a Górski będzie załamany.

Niedługo później Tomasz pojedzie pod blok Elki, ale spotka tam Konrada. Rywal powie fotografowi, żeby nie pakował się w tę znajomość, bo on ma poważne plany względem dziennikarki. Mówiąc to, Wilczyński pokaże Górskiemu małe pudełeczko od jubilera...

Tomasz pojedzie do Natalii (Julia Kamińska), ale ona tylko pogorszy sytuację i wszystko pokręci. W efekcie Górski uzna, że Elka po prostu go nie kocha. W tym samym czasie Konrad poprosi "Singielkę" o drugą szansę, a ona się zgodzi i spędzi z nim namiętną noc!

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Te wszystkie wydarznia sprawią, że Tomasz i Nadia (Karolina Nolbrzak) - która tylko czekała na taką sytuację - wyjadą w Himalaje. Ta podróż fotografa znów oddali go od Elki, ale nie na zawsze... Górski w końcu wróci, by walczyć o ukochaną, ale czy mu się uda?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: