SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Nowi bohaterowie w Singielce. Kto dołączy do obsady?

Singielka 2 sezon. Nowi bohaterowie w Singielce. Kto dołączy do obsady?

26.08.2016, godz. 16:15
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Kowalik), Artur Bocheński
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Kowalik), Artur Bocheński foto:

W nowych odcinkach serialu "Singielka" trzech facetów zawróci Elce (Paulina Chruściel) w głowie. Przystojny Viktor Rabal (Artur Bocheński), niegrzeczny Cezary Wiechowski (Andrzej Deskur) i zabawny Max Wojnowski (Michał Czernecki). Który z nich sprawi, że Elka zapomni o Tomaszu (Mateusz Janicki)? Kolejny 2 sezon "Singielki" już od czwartku 1.09.2016 w TVN.

"Singielka" 2 sezon od czwartku 1.09.2016 w TVN

Nowi bohaterowie i nowi mężczyźni w życiu Elki. W 2 sezonie "Singielki" Kowalikówna na samotność nie będzie narzekać. W jej życiu pojawi się aż trzech przystojniaków.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

W nowych odcinkach "Singielki" poznamy temperamentnego kucharza Viktora. Czarujący Hiszpan będzie szefem jednej z cenionych restauracji. Będzie bezpośredni i chyba tym zwróci na siebie uwagę Elki. Ich randki będą zmysłowe, ale Rabal szybko zrobi się zazdrosny o byłych partnerów Kowalkówny... Ten związek raczej nie przetrwa próby czasu.

Potem w życiu Elki pojawi się prawnik Cezary. Dziennikarka będzie musiała zatrudnić speca od prawa autorskiego. 40-latek, którego przedstawi jej Mikołaj (Filip Bobek) także będzie miał w sobie "to coś", choć będzie zupełnie inny niż uroczy Hiszpan. Wiechowski będzie oschły i pewny siebie.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

Niedługo później na drodze Elki pojawi się zabawny Max Wojnowski. Komik, prowadzący jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych zwróci się do Kowalikówny, bo będzie chciał nawiązać współpracę z jej portalem internetowym. Ta znajomość wyjdzie Kowalikównie na dobre?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Singielka"2 ZOBACZ ZWIASTUN>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: