SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Nowe odcinki w TVN od września 2016. Latem kulisy serialu, czyli Singielka na wakacjach

Singielka 2 sezon. Nowe odcinki w TVN od września 2016. Latem kulisy serialu, czyli Singielka na wakacjach

26.05.2016, godz. 20:35
Singielka 2 sezon. Elka (Paulina Chruściel)
Singielka 2 sezon. Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN

"Singielka" znika z TVN, ale tylko na wakacje! To już pewne, że będzie 2 sezon "Singielki", który widzowie będą mogli oglądać od czwartku, 1.09.2016. Koniec "Singielki" nie oznacza jednak konieczności pożegnania się z serialem. Na portalu player.pl internauci będą mogli oglądać cykl "Singielka na wakacjach", w którym znajdą się materiały wideo zza kulis nowych odcinków "Singielki" i zwiastuny tego co się wydarzy w 2 sezonie.

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki po wakacjach od czwartku, 1.09.2016, o godz. 20.55 w TVN

Ostatni odcinek "Singielki" w czwartek, 26.05.2016, w TVN. Po emisji finałowego odcinka pierwszego sezonu widzowie na dwa miesiące muszą się pożegnać z Elką (Paulina Chruściel), Tomaszem (Mateusz Janicki) i pozostałymi bohaterami "Singielki".

Zobacz: Singielka 2 sezon. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy nowych odcinkach Singielki?

Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie lata bez "Singielki" stacja TVN przygotowała specjalną niespodziankę. Na portalu player.pl zostanie uruchomina strefa "Singielka na wakacjach". To nic innego jak wyjątkowe materiały wideo zza kulis nowych odcinków 2 sezonu "Singielki".

- Mam nadzieję, że będziecie za nami tęsknić w te wakacje. Ale żeby umilić wam letni wypoczynek player.pl przygotował dla was świetną ofertę. Na portalu znajdzie specjalną strefę "Singielka na wakacjach", a w niej fantastyczne tematy, codziennie świetne seriale również "Singielka". Będziecie mogli też wejść za kulisy odcinków "Singielki", które wrócą po wakacjach - powiedziała Paulina Chruściel, czyli tytułowa "Singielka".

Patrz: Singielka. Bójka Tomasza i Mikołaja w ostatnim odcinku Singielki

Ekipa serialu już od połowy kwietnia kręci 2 sezon "Singielki". Mimo, że produkcja nie ma dużej oglądalności w telewizji, to wróci na antenę po wakacjach 2016. Wyniki oglądalności "Singielki" w TVN są bardzo słabe. Odcinki w telewizji ogląda nieco ponad 800 tysięcy widzów. Znacznie lepiej "Singielka" radzi sobie na player.pl gdzie można oglądać za darmo wszystko odcinki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO co się wydarzy w 2 sezonie "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: