SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Julia Kamińska pisze scenariusz nowych odcinków serialu

Singielka 2 sezon. Julia Kamińska pisze scenariusz nowych odcinków serialu

22.06.2016, godz. 17:30
Singielka. Paulina Chruściel (Elka), Julia Kamińska (Natalia)
Singielka. Paulina Chruściel (Elka), Julia Kamińska (Natalia) foto: TVN/X-NEWS

Julia Kamińska w serialu "Singielka" gra Natalię, siostrę głównej bohaterki Elki (Paulina Chruściel), ale to nie jedyne jej zajęcia przy produkcji TVN! Gwiazda "Singielki" właśnie dołączyła do grupy scenarzystów i w 2 sezonie będzie pisała dialogi do serialu. Przez Julią Kamińską, która od niedawna kręci też nowe odcinki "Singielki", bardzo pracowite wakacje.

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki po wakacjach 2016 od września w TVN

Julia Kamińska scenarzystką "Singielki"! Zapewne wiele osób wie, że aktorka już od jakiegoś czasu pisze razem ze swoim partnerem Piotrem Jaskiem scenariusze do "Pierwszej miłości", a osiem lat temu współtworzyła serial "Brzydula". Widocznie producenci "Singielki" docenili jej talent pisarski, bo w nowym 2 sezonie po wakacjach 2016 to właśnie Julia Kamińska będzie wymyślała dialogi wszystkich bohaterów.

Patrz: Singielka 2 sezon. Elka zmieni fryzurę i znajdzie nowego faceta

Nic dziwnego, że gwiazda "Singielki" wykorzystuje każdą wolną chwilę na odpoczynek, bo w te wakacje nie może nawet pomarzyć o dłuższym urlopie. Nie dość, że gra w "Singielce", to jeszcze pisze scenariusze do dwóch seriali.

- Aktualnie jestem na tym etapie, że cieszę się na wyjazd nad polskie morze, ale nie powiem gdzie dokładnie wyjeżdżam. Oczywiście przez cały ten czas będę pisać, bo mam zaległości w mojej pracy scenariuszowej. Przez chwilę będą pisać dialogi do "Singielki", co mnie bardzo cieszy. Przy serialu "Brzydula" to był epizod, ale teraz pisanie scenariuszy to mój drugi zawód - powiedziała aktorka w programie "Dzień dobry TVN".

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Ślub Natalii i Roberta

A co czeka Natalię w 2 sezonie "Singielki"? Siostra Elki wreszcie weźmie ślub z Robertem (Kamil Kula) i będzie się dalej rozwijać jako fotograf. Pomoże jej w tym współpraca z Elką nad jej nowym portalem internetowym. Julia Kamińska nie wyklucza, że praca i pasja przyczynią się do metamorfozy Natalii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WYWIAD z Julią Kamińską >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: