SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Julia Kamińska o kulisach ślubu Natalii i Roberta

Singielka 2 sezon. Julia Kamińska o kulisach ślubu Natalii i Roberta

19.07.2016, godz. 13:30
Singielka 2 sezon odc. 145. Robert (Kamil Kula)
Singielka 2 sezon odc. 145. Robert (Kamil Kula) foto: TVN/X-NEWS

Czy w serialu "Singielka" Natalia (Julia Kamińska) i Robert (Kamil Kula) wezmą wreszcie ślub? Na ten moment czekają miliony widzow "Singielki", bo z tą parą bohaterów nigdy nic nie wiadomo. Nawet zwiastun nowych odcinków "Singielki" po wakacjach 2016 nie daje jednoznacznej odpowiedzi czy zakochani powiedzą w końcu "tak". Julia Kamińska nie chce jednak trzymać fanów w niepewności i już teraz ujawnia, że ślub Natalii i Roberta w "Singielce" dojdzie jednak do skutku. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem...

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Ślub Natalii i Roberta będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w 2 sezonie "Singielki"! Historia ich miłości, która rozpoczęła się zaręczynami w pierwszym odcinku "Singielki", doczeka się więc szczęśliwego finału przed ołtarzem. Choć przed długi wcale się na to nie zanosiło.

Patrz: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

Natalia zerwała zaręczyny z Robertem, by odnaleźć własną życiową drogę. W końcu jednak zrozumiała, że chce być żoną pedantycznego chirurga, nawet jeśli zmieniła swoje podejście do życia. Także Robert doszedł do wniosku, że nie może pozwolić Natalii odejść. Oświadczył się więc drugi raz i został przyjęty.

W nowym 2 sezonie "Singielki" po wakacjach 2016 Natalia wyjdzie za mąż za Roberta, lecz nie obędzie się bez komplikacji. Przyszłych małżonków czekają niespodziewane zwroty akcji, ale ostatecznie uda im się powiedzieć "tak" przed ołtarzem. Potwierdziła to sama Julia Kamińska.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Za kulisami Singielki. Tak wygląda plan serialu - ZDJĘCIA

- To będzie bardzo huczny i wybuchowy ślub. Jak to zwykle w serialu bywa, muszą zdarzać się konflikty, by coś się działo. Wesele będzie dalekie od tego, co sobie wymarzyła Natalia. Ona sama też się zmieni, wreszcie dojrzeje. Na początku serialu, choć według metryki była już dorosłą osobą, w praktyce zachowywała się jak dziecko. I to takie uległe dziecko o spolegliwym charakterze. Teraz trwa proces jej przemiany. Koniec będzie zaskakujący - powiedziała aktorka z "Singielki" w wywiadzie dla magazynu "Kurier TV".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: