SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

03.08.2016, godz. 10:45
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka po wakacjach 2016, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto: TVN/X-NEWS

Miłosnych zawirowań ciąg dalszy! W 2 sezonie "Singielki" Elka (Paulina Chruściel) wciąż będzie spotykać się z Konradem (Paweł Ciołkosz), ale nie zapomni o Tomaszu (Mateusz Janicki), który razem z Nadią (Karolina Nolbrzak) wyjedzie w Himalaje. Zazdrosny fotograf będzie próbował zapomnieć o Kowalikównie, ale chyba mu to nie wyjdzie. Wiadomo już, że Tomasz dla Elki wróci do Polski i będzie o nią walczyć! Czy siostra Natalii (Julia Kamińska) także stanie na ślubnym kobiercu?

"Singielka" 2 sezon od września 2016 w TVN

W 2 sezonie "Singielki" Tomasz przyłapie Elkę z Konradem i wyjedzie z Polski, ale to nie znaczy, że już na zawsze zniknie z życia dziennikarki. Wręcz przeciwnie.

Patrz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

Górski wyjedzie w Himalaje z Nadią, ale nie będzie mógł zapomnieć o Elce i zda sobie sprawę, że to właśnie ona jest kobietą jego życia. W nowych odcinkach "Singielki" po wakacjach 2016 Tomasz wróci do Polski i dalej będzie walczyć o ukochaną!

To znaczy, że jego zażyłe relacje z Nadią w końcu dobiegną końca, a intrygantka w końcu zniknie z jego życia. Czy Elka i Tomasz będą razem? Kowalikówna też przecież myśli o Tomaszu dzień i noc...

Patrz: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

Możliwe, że niespełniona miłość w końcu połączy Elkę i Tomasza. Zakochani potrzebowali dużó czasu i wielu przygód, żeby zrozumieć, że zwyczajnie są sobie pisani. Przy odrobinie szczęścia w "Singielce" nie tylko Natalia stanie na ślubnym kobiercu. Chcielibyście, żeby Elka i Tomasz wzięli ślub?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: