SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Aktorzy wracają na plan. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków Singielki

Singielka 2 sezon. Aktorzy wracają na plan. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków Singielki

10.06.2016, godz. 14:15
Singielka 2 sezon. Elka (Paulina Chruściel)
Singielka 2 sezon. Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN

"Singielka" wraca na antenę TVN po wakacjach 2016. Latem aktorów z "Singielki" czeka zatem wytężona praca. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Mikołaj (Filip Bobek), Konrad (Paweł Ciołkosz), Natalia (Julia Kamińska) i jej przyszły mąż już w poniedziałek, 13 czerwca, spotkają się na planie nowych odcinków "Singielki", które widzowie zobaczą od września. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" 2 sezon nowe odcinki po wakacjach od czwartku, 1.09.2016, o godz. 20.55 w TVN

Zdjęcia do premierowych odcinków „Singielki” ruszają już w poniedziałek 13 czerwca. W odcinkach, które zobaczymy jesienią, główna bohaterka niezmiennie szuka tego jedynego.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Ślub Natalii i Roberta. Elka wybierze Konrada

W nowych odcinkach "Singielki", które trafią do emisji po wakacyjnej przerwie 2016 Elka nadal będzie spotykać się z Konradem Wilczyńskim i to jego zaprasza na ślub swojej siostry. To jednak nie znaczy, że Kowalikówna zapomniała o Tomaszu. Górski cały czas znajduje się w jej sercu. Fotograf powoli zaczyna podążać za głosem serca. Czy w końcu zdobędzie ukochaną?

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Nowe odcinki w TVN od września 2016. Latem kulisy serialu, czyli Singielka na wakacjach

- Za nami już sto czterdzieści odcinków i tysiąc perypetii Singielki i jej przyjaciół. Elka ma coraz mniej czasu na znalezienie miłości i coraz bardziej jej pragnie. A ta jest na wyciągnięcie ręki- Singielka musi tylko w to uwierzyć i nabrać odwagi Cieszymy się, że nasz serial ma swoich wiernych fanów. W kolejnych odsłonach zamierzamy jeszcze bardziej ich zaskakiwać, bawić i wzruszać – tłumaczy Karolina Izert, producenta serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO co się wydarzy w 2 sezonie "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: