SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

01.08.2017, godz. 15:45
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Za nami już dwa miesiące przerwy w serialach. Miłośnicy telewizyjnych produkcji z niecierpliwością czekają na nowe odcinki swoich ulubionych tasiemców. Już w tym miesiącu na ekrany wracają najpopularniejsze seriale TVP2. Pod koniec sierpnia zobaczymy premierowe odcinki "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Barw szczęścia".

"M jak miłość" odcinek 1307 już w poniedziałek 28.08.2017

"M jak miłość" wraca na ekrany po dwumiesięcznej przerwie. W nowych odcinkach dowiemy się, co będzie dalej z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk). Będziemy też świadkami ślubu Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). A w październiku cała rodzina Mostowiaków pogrąży się w żałobie po śmierci Lucjana (Witold Pyrkosz).

Zobaczcie ZWIASTUN>>>

"Na dobre i na złe" odcinek 675 już w środę 30.08.2017

W "Na dobre i na złe" też będzie się działo. Po pierwsze będziemy świadkami akcji ratowniczej po wybuchu w domu Stanisławskiego (Marek Ślosarski). Czy Ola (Anna Karczmarczyk) przeżyje? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu. Zobaczymy też, co dalej z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i Adamam (Gzegorz Daukszewicz)... Ich związek stanął przecież pod znakiem zapytania, gdy okazało się, że Krajewski będzie miał dziecko z blondynką, z którą zabawiał się za plecami ukochanej Consalidy.

"Barwy szczęścia" 11 sezon już w poniedziałek 21.08.2017

11 sezon serialu "Barwy szczęścia" jak już wiadomo, będzie przepełniony rozstaniami! Z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń będzie zniknięcie z ekranu Katarzyny Zielińskiej, czyli Marty Walawskiej. Czeka ją rozwód z Arturem (Jacek Rozenek) oraz przeprowadzka z byłym mężem i córką do Białegostoku. Co do Chowańskiego, wiadomo tyle, że powróci bez szwanku z kolejnej wyprawy w góry. Co jeszcze się wydarzy?

Zobaczcie ZWIASTUN>>>Zobacz też: Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

Przeczytaj: Wybieramy najlepszy serial o lekarzach

Polecamy: Seriale TVP2 wygryzły konkurencję

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: