SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Seriale w NOWA TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Seriale w NOWA TV. Gdzie i kiedy oglądać?

15.11.2016, godz. 15:15
Transporter na antenie NOWA TV
Transporter na antenie NOWA TV foto:

NOWA TV ruszyła, a swoją ofertą przyciąga przed ekrany telewizorów fanów najlepszych seriali! NOWA TV oferuje premierowe odcinki kultowej "Mody na sukces", "Transportera", czy "Detektywa Caina". Na antenie pojawi się też serial kryminalny "Redakcja. Dział śledczy". Wszystkie seriale można oglądać w telewizji NOWA TV oraz za darmo na stronie internetowej. Sprawdź dokładnie, gdzie i kiedy oglądać seriale na antenie NOWA TV.

"Moda na sukces" - od poniedziałku do piątku o godzinie 19.30

Forresterowie wracają do polskiej telewizji! W grudniu 2014 roku został wyemitowany ostatni odcinek opery mydlanej "Moda na sukces". Serial opowiadający historię bogatej rodziny magnaterii modowej był emitowany w Polsce przez 20 lat, by po krótkiej przerwie powrócić i ponownie zabawiać wiernych fanów na antenie NOWEJ TV.

Zobacz: Moda na sukces. Wielki powrót hitowej telenoweli w nowej stacji telewizyjnej NOWA TV

"Redakcja. Dział śledczy" - od poniedziałku do piątku o godzinie 17.25

O czym jest serial "Redakcja. Dział śledczy"? Opis: Marek Wolski zostaje nowym szefem działu śledczego "Expressu Codziennego". Mężczyzna proponuje, żeby zająć się tematem oszustów mieszkaniowych. Dziennikarze podejmują się zbadania sprawy dotyczącej mężczyzny wynajmującego lokal kilku osobom jednocześnie. W premierowych odcinkach, dziennikarze zajmą się także innymi, mrożącymi krew w żyłach scenami.

"Detektyw Cain" od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15

O czym jest serial "Detektyw Cain"? Opis: Bezkompromisowy i cyniczny kapitan Fred Cain (Bruno Debrandt) pracuje w wydziale zabójstw. Przed pięcioma laty uległ tragicznemu wypadkowi. Od tej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Śledczy znany jest z nietypowych metod działania. Niezwykła intuicja sprawia, że z łatwością odgaduje słabości innych. Niekiedy też zdarza się mu łamać obowiązujące procedury. Jego zawodową partnerką jest detektyw Lucie Delambre (Julie Delarme). W życiu prywatnym Caine próbuje uporać się z rozwodem. Kłopotów przysparza mu również dorastający syn, Ben (Davy Sanna).

Przeczytaj: Nowa TV. Gdzie oglądać?

"Transporter" w piątki o godzinie 22.00 oraz w soboty i niedziele o godzinie 20.30

O czym jest serial "Transporter"? Opis: Frank ma dostarczyć na Paris Motor Show prototyp paliwa, który zrewolucjonizuje przemysł samochodowy. Kurierowi towarzyszy piękna Trina. Z kolei przeciwnikiem Transportera jest Leloup, który próbuje uniemożliwić mu wykonanie zadania. Pomaga mu w tym urządzenie namierzające zawarte w oleju XR- 50.

Wszystkie wymienione seriale możesz oglądać na antenie NOWA TV i za darmo w internecie. Oto link>>> NOWA TV ZA DARMO ONLINE

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: