SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Seriale TVP2 wygryzły konkurencję

Seriale TVP2 wygryzły konkurencję

01.08.2017, godz. 14:45
Na dobre i na złe - M jak Miłość
foto: superseriale.pl

Fani seriali nie będą zaskoczeni faktem, że produkcje TVP2 cieszą się największą popularnością. To właśnie "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" przyciągają przed telewizory tłumy fanów, zostawiając w tyle programy informacyjne i teleturnieje. A Wy - jaki serial lubicie najbardziej?

Seriale TVP2 telewizyjnymi liderami

Oglądacie seriale? To z pewnością wiecie, że "M jak miłość" to magnes na widzów! Produkcja o Mostowiakach dwa razy w tygodniu przyciąga przed telewizory bliko 6 milionów widzów! Nie zabrakło także odcinków z rekordową oglądalnością - aż 7,4 miliona widzów.

Kultowa "eMka" emitowana od 2000 roku nie traci swoich fanów. Serial od lat śledzi wierne - i bardzo szerokie - grono odbiorców. Podobnie jest z "Na dobre  na złe". Produkcja o lekarzach z Leśnej Góry zajmuje drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych.

Seriale TVP2 od lat zostawiają konkurencję w tyle. Polsacy chętniej oglądają tasiemce, niż "Fakty", "Milionerów" czy "Kuchenne rewolucje". Poniżej przedstawiamy Wam zestawienie Nielsen Audience Measurement z kwietnia 2017.

Zobacz też: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Przeczytaj też: M jak miłość. Seksiści atakują Barbarę Kurdej-Szatan

Polecamy: Wybieramy najlepszy serial o lekarzach

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: