SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Seriale na Wielkanoc 2017. W telewizji zabraknie kilu seriali. Nie będzie Drugiej szansy, Na Wspólnej i...

Seriale na Wielkanoc 2017. W telewizji zabraknie kilu seriali. Nie będzie Drugiej szansy, Na Wspólnej i...

14.04.2017, godz. 15:12
Wielkanoc 2017 - jakie seriale w będą w telewizji?
Wielkanoc 2017 - jakie seriale w będą w telewizji? foto: superseriale.pl

Wielkanoc 2017 dla fanów seriali oznacza małe zmiany w programach telewizyjnych wszystkich stacji. Jakie będą seriale w Święta Wielkanocne 2017? W Lany Poniedziałek zabraknie ''Na Wspólnej'' i ''Drugiej szansy'' w TVN. Będzie za to premierowy odcinek "M jak miłość" i "Barw szczęścia" w TVP2. W Wielką Sobotę i Niedzielę Wielkanocną widzowie zobaczą też seriale ''Komisarz Alex'' i "Wojenne dziewczyny". Seriale w Wielkanoc 2017 - rozkład po serialach na Święta Wielkanocne.

Wielkanoc 2017. Wielki Piątek 14.04.2017 z serialami

W piątek niestety nie zobaczymy żadnych premierowych odcinków emitowanych zazwyczaj w TVP2. Zabraknie "Barw szczęścia", "O mnie się nie martw" i "Rodzinki.pl". Na szczęście pozostałe dni świąt nie będą już tak nudne dla fanów seriali.

Wielkanoc 2017. Wielka Sobota 15.04.2017 z serialami

"Komisarz Alex" odcinek 111 o godzinie 20.25 w TVP1, opis:
Barbara, córka łódzkiego przedsiębiorcy, zostaje uprowadzona przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Podczas ucieczki jeden z nich zostaje postrzelony. Policja podejmuje działania poszukiwawcze. Materiału dowodowego jest mało, a czasu jeszcze mniej. Bandyci żądają okupu. Policja nie wie jednak, czy dziewczyna żyje...

Wielkanoc 2017. Niedziela Wielkanocna 16.04.2017 z serialami

"Wojenne dziewczyny" odcinek 7 o godzinie 20.15 w TVP1, opis:

Jurek śledzi Marysię, która idzie do domu Dietricha. Jest to jej pierwszy dzień pracy w roli pomocy domowej. Jurek jednak podejrzewa dziewczynę o kolaborację lub romans z Niemcem. Marysia przeszukuje gabinet Dietricha. Odkrywa sejf ukryty za obrazem. Irka spotyka się z matką Kamila, Henryką Brodzką, i mówi jej o śmierci narzeczonego. Wkrótce obie udają się do Tomaszowa, gdzie ostatnio widziano mężczyznę żywego. Witold gwarantuje siostrze wsparcie lokalnego oddziału partyzantów. Na miejscu Irka orientuje się, że ich dowódca terroryzuje lokalną społeczność. Odkrywa też, że Knyst jest Niemcem, który podszywa się pod polskiego oficera. Na dworcu przekazuje konduktorowi raport o działalności jego oddziału, który ma trafić do kwatery głównej.

Wielkanoc 2017. Lany Poniedziałek 28.03.2016 z serialami

"Barwy szczęścia" odcinek 1642 o godzinie 20.05 w TVP2, opis:

Od urodzin Sylwii Witek ma przeciwko sobie wszystkich dorosłych. Dodatkowo grozi mu postępowanie wyjaśniające na policji. Z pomocą Pawła i Stasia chłopak próbuje zdobyć dowody na to, że nie on odpowiada za wypadek ukochanej ojca. Tymczasem Sylwia tryumfuje - udało jej się nastawić Marka przeciwko synowi. Teraz ma Złotego tylko dla siebie. Tolek nadal udaje, że spotyka się z Julitą, co działa na nerwy Stefanowi i Radkowi. Senior wręcza też Małgorzacie i Grażynie pożegnalne bukiety. Wiśniewscy są zaskoczeni tajemniczymi odgłosami dobiegającymi z mieszkania Stasiakowej. Na pogrzebie sąsiadki nie było nikogo oprócz nich, Kasi i Jaworskiego, więc zmarła nie zostawiła rodziny. Amelia odwiedza gabinet doktor Dylskiej. Postanawia zeswatać syna z dentystką.

"M jak miłość", odcinek 1295 o godzinie 20.40 w TVP2, opis:

Olek prosi Marcina o pomoc. Była kochanka grozi Chodakowskiemu, że powie Magdzie o ich romansie. Brat obiecuje, że pomówi z kobietą. Z problemami zmaga się także Tomek. Szef policjanta zamierza przejść na emeryturę i na swojego następcę wyznacza Karskiego. Pierwsza policyjna akcja, którą dowodzi Jakub kończy się dla Chodakowskiego pechowo - funkcjonariusz zostaje ranny. Asia zagląda po powrocie z podróży poślubnej do biura. Kolejny raz natyka się na Jacka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: