SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Seria niefortunnych zdarzeń. Nowy serial dla dzieci i dorosłych - gdzie oglądać? - ZWIASTUN

Seria niefortunnych zdarzeń. Nowy serial dla dzieci i dorosłych - gdzie oglądać? - ZWIASTUN

08.12.2016, godz. 15:30
Seria niefortunnych zdarzeń
Seria niefortunnych zdarzeń foto: Netflix

Przedstawiamy Państwu nowy serial "Seria niefortunnych zdarzeń", na podstawie serii książek Daniela Handlera, piszącego pod pseudonimem Lemony Snicket. Cykl w końcu doczekał się serialowej ekranizacji, która zapowiada się naprawdę dobrze - pozycja zarówno dla młodszych widzów, jak i dla tych starszych. Nie ulega wątpliwości, że wielu polskich fanów seriali chciałoby wiedzieć, gdzie oraz kiedy będą mogli obejrzeć "Serię niefortunnych zdarzeń".

Nowy serial "Seria niefortunnych zdarzeń" w piątek, 13.01.2017 na platformie Netflix

Serial będzie można obejrzeć na platformie Netflix, dostępnej w internecie. Pierwsza polskojęzyczna emisja odbędzie się już w piątek, 13 stycznia 2017 roku. "Seria niefortunnych zdarzeń" jest utrzymana w nieco Burtonowskim stylu (np. "Charlie i fabryka czekolady"), a w obsadzie znajdziemy m.in. Neila Patricka Harrisa, jako Hrabię Olafa.

Początkowo "Seria niefortunnych zdarzeń" była jedynie cyklem książek skierowanym do szerokiej publiczności, później doczekała się również filmu, a w końcu powstał i serial. Opowiada historię trójki sierot: Wioletki, Klausa oraz Słoneczka, a wszystko zaczyna się, kiedy w pożarze umierają ich rodzice. Od tego momentu czeka ich prawdziwa seria niefortunnych zdarzeń...

Zobacz: Na Wspólnej. Wojtek nielegalnie kupuje marihuanę dla córki - ZWIASTUN 2391 ODCINKA

Trafiają do Hrabiego Olafa, jedynego pozostałego przy życiu krewnego. To właśnie przez niego dzieci przez czas trwania fabuły zmagają się z wieloma przeciwnościami, nazwijmy to, "losu". Nieszczęśliwa trójca odchodzi od złego Hrabi i poszukuje miejsca, które mogłaby zagrzać na nieco dłużej... ale dokąd by się nie udali, Olaf ich odnajduje! Oczywiście z biegiem czasu historia rozwija się coraz bardziej. Ciekawostką jest, że seria książek nie miała szczęśliwego zakończenia, o czym autor zawsze ostrzegał czytelnika. Czy tak samo będzie w przypadku serialu "Seria niefortunnych zdarzeń"? Przekonamy się już niedługo. Niecierpliwi fani piszą:

- Serial to dużo lepsze rozwiązanie niż film. Można z większą dokładnością pokazać historię opisaną w kilku tomach. Po zwiastunie widać że będzie klimat. Neil Patrick Harris jako Olaf zapowiada się świetnie choć Carrey'owi też niczego nie brakowało.

- liczę że serial stanie się hitem i będzie przynajmniej z 8 sezonów. Liczę że tym razem nie pominą ważnych wydarzeń jak Wrednej Wioski, Szkodliwego Szpitala i Groznej groty

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: