SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Sala operacyjna 2 sezon. Prawdziwe historie pacjentów szpitala w nowych odcinkach serialu FOKUS TV

Sala operacyjna 2 sezon. Prawdziwe historie pacjentów szpitala w nowych odcinkach serialu FOKUS TV

14.09.2015, godz. 18:29
Sala operacyjna 2 sezon - serial FOKUS TV
Sala operacyjna 2 sezon - serial FOKUS TV foto: Fokus TV

"Sala operacyjna" znów na antenie FOKUS TV. W nowym 2 sezonie serialu dokumentalnego "Sala operacyjna", którego premiera już w środę, 16.09.2015, o godz. 22.10 kamera będzie towarzyszyć pacjentom szpitala zmagającym się z ciężkimi chorobami. Tak jak w poprzednim sezonie, wszystkie historie są wzięte z życia, a bohaterowie – autentyczni. Jesienią 2015 w serialu "Sala operacyjna" widzowie zobaczą jeszcze bardziej osobiste i emocjonalne historie pacjentów.

"Sala operacyjna" 2 sezon premiera w FOKUS TV w środę, 16.09.2015, o godz. 22.10

"Bohaterowie" serialu "Sala operacyjna" w FOKUS TV nie mogą udawać i grać, kiedy toczą wojnę z bezwzględną chorobą. Wraz z kamerą "Sali operacyjnej" wchodzimy do domów naszych bohaterów, stajemy się niemymi uczestnikami ich życia, z nimi oswajamy lęki, trudne emocje, ale też radość z postępów leczenia.

Zobacz: Sala operacyjna - operacje w pierwszym sezonie

Jedną z bohaterek serialu "Sala operacyjna" jest Alicja. Operacja wycięcia guza na twarzy spowodowała u niej przetokę (dziurę) oraz doprowadziła do zapadnięcia jednego oka. Aby ukryć przetokę Alicja chodzi z plastrem na twarzy.

Specjalistka chirurgii szczękowo-twarzowej postanowiła zrobić wszystko, by poprawić jakość życia swojej pacjentki. Będziemy świadkami przygotowań Alicji oraz lekarki do trudnej i długiej operacji usunięcia przetoki. O tym, czy zabieg przyniesie pożądany efekt trudno przewidzieć w tak skomplikowanym przypadku.

Innym pacjentem szpitala jest Marcin, który czeka na operację wycięcia guza szczęki. Marcin bardzo boi się samego zabiegu i bólu. Martwi też o rodzinę – żonę i dwójkę małych dzieci. Nowotwór szybko rośnie i w każdej chwili może stać się złośliwy. Pacjent wie, że z decyzją nie może dłużej czekać. 

Podejrzymy również pracę lekarzy podczas zabiegów, konsultacji i podejmowania trudnych, często ryzykownych decyzji.

Więcej na www.fokus.tv - TV INTERNETOWA OGLĄDAJ ZA DARMO >


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: