SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Sala operacyjna 2 sezon. Operacja 33-letniej Dominiki z zespołem Downa - ZWIASTUN 10 odcinka

Sala operacyjna 2 sezon. Operacja 33-letniej Dominiki z zespołem Downa - ZWIASTUN 10 odcinka

18.11.2015, godz. 07:00
Sala operacyjna odc. 10
Sala operacyjna odc. 10 foto: Fokus TV

W 10 odcinku 2 sezonu "Sali operacyjnej" w FOKUS TV pacjentką szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim zostaje 33-letnia Dominika, która cierpi na zespół Downa. Niedawno okazało się, że ma coraz większe problemy z chodzeniem i czuje mrowienie w rękach.

"Sala operacyjna" 2 sezon odcinek 10 - środa, 18.11.2015, o godz. 22.00 w FOKUS TV

Po wielu konsultacjach z neurologami Dominika trafiła do szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, gdzie dr Rafał Górski postawił wreszcie prawidłową diagnozę. Choroba tak szybko postępowała, że dziewczyna straciła władzę w nogach. Neurochirurdzy zdecydowali się na przeprowadzenie bardzo ryzykownej operacji stabilizacji kręgów szyjnych.

Zobacz: Sala operacyjna 2 sezon. Gdzie oglądać odcinki online za darmo?

To jeden z najtrudniejszych zabiegów w neurochirurgii. Ryzyko uszkodzenia rdzenia kręgowego lub wylewu krwi do mózgu jest ogromne, jednak nie ma innego wyboru. Bez natychmiastowej operacji  Dominika do końca życia będzie jeździć na wózku inwalidzkim, a w najgorszym wypadku umrze.
Rodzice Dominiki nie mówią jej o planowanym leczeniu, bo samo słowo „operacja” przeraża dziewczynę. Największą pasją Dominiki jest taniec. Czy będzie jeszcze kiedyś mogła zatańczyć?

Oglądaj za darmo wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu serialu "Sala Operacyjna" na VOD fokus.tv

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: