SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Sala operacyjna 2 sezon. Przeszczep skóry u ochroniarza ugryzionego przez jadowitego pająka

Sala operacyjna 2 sezon. Przeszczep skóry u ochroniarza ugryzionego przez jadowitego pająka

04.11.2015, godz. 07:30
Sala operacyjna 2 sezon - serial FOKUS TV
Sala operacyjna 2 sezon - serial FOKUS TV foto: Fokus TV

Kolejny ciekawy przypadek medyczny w serialu FOKUS TV "Sala operacyjna". Co się wydarzy w 8 odcinku "Sali operacyjnej"? Bohaterem tego odcinka jest 64-letni ochroniarz, który po ugryzieniu przez jadowitego pająka jest w bardzo ciężkim stanie. Lekarze ze szpitala przy ul. Szaserów muszą przeprowadzić skomplikowaną operację przeszczepu skóry, bo na nodze pacjenta pojawiła się martwica.

"Sala operacyjna" 2 sezon odcinek 8 - środa, 4.11.2015, o godz. 22.10 w Fokus TV

W sierpniu głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę.

Zobacz: Sala operacyjna 2 sezon. Gdzie oglądać odcinki online za darmo?


Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli. Poszkodowany trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Po kilku dniach nastąpiła niewydolność krążeniowa i oddechowa, nerki oraz wątroba przestały działać.

Pomimo, że upłynęło  kilka miesięcy od tego tragicznego wydarzenia, mężczyzna nadal przebywa w szpitalu, a lekarze robią wszystko, aby mu pomóc. W 8 odcinku 2 sezonu „Sali operacyjnej” kliknij > kamera będzie towarzyszyć pacjentowi oraz sztabowi lekarzy, którzy walczą z postępującą martwicą ukąszonej nogi, stosując nowatorskie opatrunki i przeszczepy skóry.  Widzowie będą świadkami procesu leczenia tak ciężkich schorzeń.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: