SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Romanse w serialach. Podsumowanie związków 2016 roku

Romanse w serialach. Podsumowanie związków 2016 roku

31.12.2016, godz. 12:47
Romanse w serialach podsumowanie 2016
Romanse w serialach podsumowanie 2016 foto: materiał prasowy

Zapraszamy na podsumowanie romansów w serialach 2016 roku, które naszym zdaniem były najbardziej interesujące! Raz miały lepsze, raz gorsze zakończenia. Niektóre dopiero zakwitają, jak relacji Magdy i Andrzeja z serialu "M jak miłość", a inne więdną jak ten Igora i Wiki z "Na Wspólnej. Co wydarzyło się w serialach w 2016 roku?

M jak miłość

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) - z pewnością widzowie przyznają nam rację, że jest to jedna z najbardziej kochanych i kochających się par w serialu "M jak miłość". Aż przyjemnie patrzeć, jak bardzo ich związek rozwinął się w przeciągu roku! Już niedługo leśniczy zostanie tatą małej Hani (Maja Marczak).

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) - pomiędzy tą dwójką niejednoznaczna relacja nawiązała się stosunkowo niedawno, a przez pewne czynniki małżeńskie, zaczęła się zacieśniać. Czy to przyjaźń, czy to romans? Magda jest coraz bliżej podjęcia decyzji! Jeżeli chodzi zaś o związek Budzyńskiego, to kropka została postawiona już dawno...

Barwy szczęścia

Bożena (Marieta Żukowska) i Adrian (Sambor Czarnota) - gorący romans przemienił się w łzy pięknej blondynki, gdy dowiedziała się prawdy o "uszczerbku" doktora. Jedna noc okazała się brzemienna w skutkach. Bożena zaszła w ciążę z Adrianem i dopiero za jakiś czas postanowi komukolwiek powiedzieć o swoim błogosławionym stanie! Co na to przyszły tatuś? Możemy zdradzić, że Wiśniewska nie zostanie samotną matką!

Marek (Marcin Perchuć) i Sylwia (Olga Bończyk) - po śmierci ukochanej Złotemu był ciężko się pozbierać. Spotkał Sylwię przez przypadek, a ona została w jego życiu na dłużej. Czy tak zostanie? Nie wiadomo, to zależy od decyzji Marka. W końcu najbardziej na ich nowo narodzonym romansie ucierpiał Witek (Witold Sosulski), a jeszcze nadal gdzieś w tle majaczy Nina (Aleksandra Popławska). Czy ten związek wytrzyma próbę?

Na Wspólnej

Gosia (Anna Kerth) i Błażej (Jakub Świderski) - w tym roku rodzina Gosi przeżyła niezły dramat! Błażej zdradził z nią Olę (Marta Wierzbicka), co okazało się być ogromnym ciosem dla obydwu sióstr. I mamy kolejne poczęte dziecię... Ukochany tutaj również nie zostawi ciężarnej na pastwę losu. Po wszystkich wylanych łzach i zgrzytach serca, Błażej złoży Gosi propozycję - oświadczy się jej, gdy tylko dowie się o dziecku! Co na to Ola?

Igor (Kuba Wesołowski) i Wika (Jadwiga Gryn) - ten romans był niespodziewany! Początkowo niepewny, Igor w końcu dał się skusić pięknej wdowie. Nowak już niedługo jednak zmieni priorytety i powie swojej kochance prosto w twarz, że to był błąd! Postanowi skoncentrować się tylko na Elżbiecie (Paulina Chapko) - w końcu będą starać się o dziecko! To koniec romansu Wiki i Igora.

Pierwsza miłość

Paweł (Michał Malinowski) i Melka (Ewa Jakubowicz) - to była miłość od pierwszego wejrzenia! Paweł bez zastanowienia rzucił wszystko, by tylko uratować piękną nieznajomą. Poświęcił się bez opamiętania - i udało mu się uratować życie Melki, a później ukochana mu się zrewanżowała. Ich miłość kwitnie i nie zapowiada się na to, by miała się prędko zakończyć!

Aśka (Paulina Gałązka) i Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) - ta para dopiero zaczyna otwierać przed sobą swoje uczucia. Aśka zakochała się w swoim uczniu podczas wielu lekcji randkowania, a Tymoteusz niedługo zda sobie sprawę z tego, że jemu również przyspiesza serce na widok dziewczyny. Przez krętactwo Bogumiła (Bronisław Wrocławski) ich relacja zacznie się komplikować na początku 2017 roku... Czy dadzą radę przezwyciężyć kłamstwo?

Na dobre i na złe

Konica (Robert Koszucki) i Marta (Katarzyna Bujakiewicz) - tutaj możnaby użyć określenia "stara miłość nie rdzewieje". I coś w tym jest, skoro Konica praktycznie tuż przed ślubem wskoczył do łóżka byłej ukochanej! To zdarzenie przekreśliło jego szanse na związek z Klaudią (Julia Wyszyńska). Za to rodzi się nadzieja na odnowienie więzi pomiędzy nim, a Martą... która najwyraźniej nadal go kocha!

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Dauszkiewicz) - bywało z nimi różnie, a kręcąca się wokół Adama była kochanka na pewno nie poprawiała relacji pomiędzy nim, a Wiką. Zresztą Consalida, umówmy się, też grzeczna nie była. Ale liczy się to, że ta dwójka czuje do siebie coś mocnego i nie potrafią sobie siebie odpuścić. Choroba Blanki (Pola Gonciarz) dodatkowo zbliżyła ich do siebie.

Singielka

Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) - co tu dużo mówić, po wielu perypetiach Elka i Tomek w końcu są razem i nic im nie będzie w stanie zakłócić szczęścia. Szczególnie, że główna bohaterka nie powinna się stresować - w końcu spodziewa się dziecka!

Natalia (Julia Kamińska) i Robert (Kamil Kula) - pomiędzy Natalią, a Robertem już nie jest za to tak kolorowo. Dziewczyna odkryła, że Robert zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką, Izą (Magdalena Koleśnik). Są granice, a on wtedy je przekroczył. Natalia nie wybaczyła mu zdrady i rozstali się...

Przyjaciółki

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) - ich miłość okazała się być silniejsza od rozwodu, czy też stania po dwóch stronach barykady sądowej. Pod koniec sezonu, Paweł postanowił oświadczyć się ukochanej eks żonie i ponownie stanąć wraz z nią na ślubnym kobiercu!

Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) - Janek pod koniec sezonu zerwał z Zuzą, dając jej kolejny powód do załamania. Para już myślała o wspólnym życiu, pragnęli mieć dziecko... Niestety Zuza nie mogła, co chyba było jedną z przyczyn, dla których Janek zakończył ten związek.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: