SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Gdzie i kiedy zostanie pochowana aktorka?

Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Gdzie i kiedy zostanie pochowana aktorka?

19.05.2016, godz. 20:10
Halina Skoczyńska
Halina Skoczyńska foto:

Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej, 62-letniej aktorki z serialu "Rodzinka.pl", która zmarła na wylew we wtorek, 17.05.2016, odbędzie się w sobotę, 21.05.2016, w Ostrowcu Świętokrzyskim w kościele św. Michała przy ul Okólnej o godz. 13.30. Gdzie zostanie pochowana zmarła Halina Skoczyńska? Serialowa babcia z "Rodzinki.pl" spocznie w rodzinnym grobie na Cmentarzu Ostrowieckim przy ul. Denkowskiej.

Kiedy i gdzie pogrzeb Haliny Skoczyńskiej?

Termin pogrzebu Haliny Skoczyńskiej jest już ustalony. Aktorka, która grała babcię Janinę w serialu "Rodzinka.pl" zostanie pochowana w Ostrowcu Świętokrzyskim w sobotę, 21.05.2016. Jak podaje portal e-teatr.pl uroczystości pogrzebowe odbędą się najpierw w kościele św. Michała przy ul Okólnej 19, o godz. 13.30.

Po mszy świętej ciało Haliny Skoczyńskiej spocznie w grobie na Cmentarzu Ostrowieckim przy ul. Denkowskiej w Ostrowcu Świętkorzyskim, w którym zostali pochowani także rodzice gwiazdy.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła samotnie. Bez syna i byłego męża?

Wiadomość o śmierci Haliny Skoczyńskiej poruszyła wszystkich Polaków. Artystka zmarła nagle po tym jak dostała wylewu i trafiła do szpitala. Ponieważ rzadko udzielała wywiadów, to nigdy nie mówiła o swojej chorobie. Małgorzata Kożuchowska, która w serialu "Rodzinka.pl" grała jej córkę mówiła, że na kilku dni przed śmiercią świetnie wyglądała, tryskała energią, miała mnóstwo planów na przyszłość. W przyszłym tygodniu miała się pojawić na planie 9 sezonu "Rodzinki.pl".

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: